Aneta i Piotr – ślub w Warszawie, plener poza miastem

plener nad zegrzem zdjęcia ślubne

Aneta i Piotr – reportaż ślubny w Warszawie

Miłość jest w stanie sprawić, że szara codzienność przybiera bardziej radosne barwy, dzięki niej nie istnieją przeszkody nie do pokonania, nadaje ona sens życiu, pozwala się uśmiechać nawet wtedy.

Najlepszym sposobem na ukoronowanie miłości jest ślub. Jest on okazją do świętowania uczucia, jakie połączyło dwoje, czasem bardzo różnych, a jednak nie mogących żyć bez siebie, osób. Ślub jest jedynie chwilą w życiu, jednak dla wielu jedną z najważniejszych, kiedy to zakochani w sobie ludzie w obecności najbliższych rozpoczynają przygodę swojego życia. Tak też się stało w przypadku Anety i Piotra.

Pięknie i stylowo

Aneta jako Panna Młoda wyglądała tego szczególnego dnia niczym prawdziwa księżniczka. Jej największą ozdobą był nieschodzący z twarzy uśmiech, który widnieje niemal na każdym zdjęciu ślubnym. Biła od niej radość, której nie da się opisać słowami. Suknia Anety, długi welon, stonowany makijaż i sposób upięcia długich włosów tworzyły spójną całość. Ślubna stylizacja Panny Młodej była dopracowana pod każdym względem. Spojrzenia zebranych w kościele gości, jak i czekającego na swoją przyszłą żonę Piotra były tego potwierdzeniem. Pan Młody w dniu swojego ślubu również wyglądał nad wyraz elegancko i dostojnie.

Zdjęcia ze ślubu – wspaniała pamiątka

Ceremonia zaślubin Anety i Piotra, która odbyła się w Kościele na Kamionku, przebiegała bez zarzutu. Chwilowe zdenerwowanie rysujące się na twarzach zakochanych po chwili ustąpiło miejsca szczęściu, co można było dostrzec w momencie zakładania obrączek. Wspomnienie o tej jakże wzruszającej chwili uwiecznionej przez fotografa ślubnego już na zawsze zostanie w pamięci Nowożeńców i towarzyszących im tego dnia bliskich. Po zakończonej ceremonii zaproszeni goście mieli okazję, aby złożyć Nowożeńcom życzenia szczęścia i pomyślności, oraz pozowania do zdjęcia reportażu ślubnego upamiętniającego ten szczególny dzień.

pani młoda przed kościołem fotografia ślubna warszawa przed kościółem zdjęcia ślubne ceremonia w kościele fotografia warszawa zdjęcia ślubne warszawa przysięga ślubna warszawa zdjęcia ślubne ceremonia zaręczyn fotograf warszawa państwo młodzi zdjęcie warszawa po ceremonii w kościele w warszawie państow młodzi fotografia ślubna konfetti dla Państwa Młodych zdjęcia warszawa

Przyjęcie ślubne i fotobudka

Przyjęcie weselne Anety i Piotra odbyło się w iście pałacowych wnętrzach Dworku Białołęka w Warszawie. Uroczystość była tradycyjna i nowoczesna zarazem. Rozpoczęła się od przywitania Młodej Para chlebem, solą. Chwilkę później zabawa zaczęła się na całego, czego niezbitym dowodem są wykonane tamtego dnia zdjęcia ślubne. Poza muzyką, przyjęcie weselne uatrakcyjniła fotobudka, która okazała się niemałą atrakcją.

ślubne pamiątki tańce weselne fotograf piaseczno plener w dniu ślubu w warszawie tort weselny

Plener ślubny w innym dniu

Po kilku tygodniach spotkaliśmy się po raz kolejny aby zrobić plener ślubny. Aneta i Piotr byli już wypoczęci po podruży poślubnej. Pojechaliśmy w kilka miejsc a wszystkie były nad wodą 🙂 Oto efekty naszego spotkania na łonie natury.

plener nad zegrzem zdjęcia ślubne sesja plenerowa nad zegrzem plenr nad zegrzem fotografia ślubna plener nad wodą fotografia ślubna nieporęt mamy ksieżyc plener ślubny wieczorem plenr ślubny w warszawie plener ślubny nocą