Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej? Jeżeli macie już wybranego profesjonalnego fotografa ślubnego, miejsce na sesje narzeczeńską oraz ustalony jej termin oraz czas nadszedł czas na przygotowania.

Pamiętajcie aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Sesja narzeczeńska to spotkanie na luzie ale warto już zawczasu zaplanować jej przebieg. Oczywiście można zostawić odrobinę miejsca na spontaniczność ale takie elementy jak ubiór, fryzjer powinny zostać wcześniej zaplanowane.

Makijaż i fryzura na sesję narzeczeńską

Kochani dla nas ważne jest byście podczas sesji narzeczeńskiej czuli się swobodnie. Nie musicie się jakoś specjalnie do niej przygotowywać ale jeżeli chcecie ją potraktować jako próbę generalną przed ślubem i plenerem ślubnym warto poświęcić odrobinę czasu na przygotowania. Fryzjer dla narzeczonego oraz makijażystka i fryzjer dla narzeczonej to podstawa. Świeża przystrzyżona fryzura i ułożone włosy są bardzo ważne. Dzięki nim będziecie czuli się wyjątkowo i tak też chcemy Was uwiecznić na naszych zdjęciach. Pamiętacie Waszą pierwszą randkę? Do sesji narzeczeńskiej przygotujcie się dokładnie tak samo. Zadbajcie o każdy szczegół waszego wyglądu przecież ten dzień nie musi zakończy się wraz z zakończeniem sesji zdjęciowej. Możecie po niej wybrać się na romantyczną spacer, obiad, kolację. Spędzić razem dzień na planowaniu ślubu i wspólnej przyszłości.

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską

Podobnie jak w przypadku fryzury tutaj również wszystko zależy od Was. Niektóre pary przychodzą na sesję w codziennym ubraniu. Inne pary stawiają na klasyczną elegancję w postaci garsonek i garniturów a jeszcze inne chcą zaszaleć i zakładają stroje z epoki, stroje stylizowane albo tematyczne. Oczywiście służymy radą i podczas wstępnych ustaleń oprócz wyboru lokalizacji omówimy kwestię ubioru. Ważne żeby całość była spójna. Mamy również zaprzyjaźnionych stylistów, wizażystów i fryzjerów, których z czystym sumieniem możemy Wam polecić.

Inspiracje na sesje narzeczeńską

Na naszej stronie znajdziecie wiele inspirujących zdjęć związanych z realizacją sesji narzeczeńskich. Zajrzyjcie do działu historie ślubne. Oprócz historii ze ślubów znajdziecie tam kilka opowieści związanych z realizacją sesji narzeczeńskich. Zachęcamy również do przejrzenia serii wpisów na naszym blogu dotyczących stylizowanych sesji narzeczeńskich:

sesja-narzeczenska-przygotowania-04

W naszej ofercie znajdziecie również specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

Powrót do: <– Sesja narzeczeńska