fotograf ślubnyProfesjonalnie fotografią ślubną zajmujemy się od kilkunastu lat. Jest to nasza wielka miłość i radość, która daje satysfakcje i pozwala nam się realizować, przynosi szczęście oraz przyjemność dzięki której nabieramy sił i gromadzimy pozytywną energię.

Fotografując towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach w życiu, uwieczniamy emocje, śmiech, łzy, ludzi i miejsca. To właśnie do tych momentów będziecie chcieli powrócić wspomnieniem za kilka lat…

Dobry profesjonalny fotograf ślubny to taki, który ma swoją ulubioną dziedzinę – dającą mu najwięcej satysfakcji. My specjalizujemy się w sesjach narzeczeńskichreportażu ślubnym oraz sesjach plenerowych.

Zlecenia realizujemy głównie w województwie Mazowieckim, m.in. w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Pruszkowie, Piasecznie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Wołominie, Grodzisku Mazowieckim, Grójcu. Oczywiście pojawimy się również wszędzie, gdzie zechcecie nas zaprosić. Nowe miejsca to nowe doznania i wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu (fotograf ślubny kontakt) aby poznać szczegóły i zakres oferty.

 

 

fotograf ślubny piaseczno

Marcel

Artysta z krwi i kości – śpiewa, gra, pisze piosenki. Tata, mąż… Jako nastolatek już siedział w ciemni i wywoływał zdjęcia.
Do fotografii powrócił za sprawą swojej małżonki Asi. Od 7 lat fotografuje z Asią w duecie. Służbowo – zorganizowany perfekcjonista
Prywatnie – bez komentarza 🙂

fotograf ślubny mysiadło

Asia

W czasie wolnym najchętniej podróżuje. Uwielbia być kierowcą i Marcel raczej prowadzi tylko w podróżach służbowych. W podróżach oczywiście fotografuje potem obrabia zdjęcia. Jeśli nie jest w podróży to fotografuje a potem obrabia zdjęcia i tak na zmianę 😉 Uwielbia dobrą kawę choć dużo jej nie pije.

 

PROFESJONALNY FOTOGAF ŚLUBNY

Do każdego reportażu ślubnego, sesji narzeczeńskiej i pleneru ślubnego podchodzimy indywidualnie. Bardzo ważne są dla nas Wasze oczekiwania. Jesteśmy parą fotografów ślubnych dzięki czemu Wasze zdjęcia będą widziane zarówno żeńskim jak i męskim okiem. Nie reżyserujemy, my po prostu jesteśmy w odpowiednim miejscu, w odpowiedniej chwili. Chcemy pokazać Waszą historię a w niej Wasze emocje, spojrzenia a niekiedy łzy szczęścia. Będzie nam bardzo miło jeśli zechcecie abyśmy to my uwiecznili Wasz dzień. Na każdy ślub czekamy z niecierpliwością – na Wasz też!

MÓWIĄ O NAS:

MARTYNA I MARCIN

„Jesteście Mega. Brak słów po prostu. W każdej sytuacji można na Was liczyć. Marcel jest jak przyjaciel taki fotograf to jeden na milion. Joanna obrobiła zdjęcia tak ze opada szczęka. Wszystko jest dopracowane u Was na 100 % wkładacie całe Swoje serducha w to co robicie. Marcel potrafi doradzić we wszystkim Joanno bądź dumna z Męża Wy też jesteście znakomitym i bardzo pozytywnym małżeństwem”

KAROLINA I MARCIN

Najlepsi.
Profesjonalni w swoim fachu, kreatywni, elastyczni, punktualni, dobrze zorganizowani, otwarci na nasze propozycje. Wręcz niewidoczni podczas swojej pracy, nie zakłócają swoją obecnością uroczystości. Zdjęcia cudowne, przekazane nam w terminie… a do tego wszystkiego jeszcze przesympatyczni. Asia poza wspaniałymi zdjęciami, na sesji narzeczeńskiej ujęła nas niespotykanym urokiem osobistym i podejściem do klienta oboje służyli radą, dbali, by nie zabrakło nam zdjęć z tego dnia z najważniejszymi dla nas osobami☺️ Dziękujemy!❤️

KASIA I GRZESIEK

Współpraca z Asią i Marcelem od samego początku układała się świetnie. Pełen profesjonalizm i zrozumienie Klienta. Widać u nich duże zaangażowanie i kreatywność w pracy. Podczas uroczystości byli niezauważalni, dopiero podczas oglądania zdjęć zorientowaliśmy się ze byli cały czas obecni. Ich zdjęcia uchwyciły nawet najdrobniejsze szczegóły i detale. Z czystym sumieniem POLECAMY

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W FOTOGRAFI ŚLUBNEJ