Kochani nasza oferta fotografii ślubnej to efekt kilkunastu lat pracy oraz setek wykonanych zleceń. Wiemy, że każdy etap planowania ślubu posiada swoją specyfikę. Wiemy również, że sesja narzeczeńska to świetny początek Waszej przygody z profesjonalną usługą fotograficzną. Aby przybliżyć Wam naszą ofertę poniżej znajdziecie kilka przemyśleń dotyczących wyboru miejsca na zdjęcia.

Po kontakcie z nami i wstępnych ustaleniach dotyczących naszej oferty zadamy Wam kilka pytań, które będą kluczowe dla przebiegu sesji narzeczeńskiej. Będą to pytania dotyczące Waszych oczekiwań. Zastanówcie się wspólnie gdzie byście chcieli zrealizować zdjęcia. Lokalizacja ma kluczowe znaczenie. Czy będzie to okolica Waszego miejsca zamieszkania? A może chcecie zrealizować sesję podczas urlopu w górach lub nad morzem?

Miejsce sesji narzeczeńskiej bliskie Waszemu sercu

Zawsze zachęcamy do wybrania na sesję narzeczeńską miejsca bliskiej Waszemu sercu. Zastanówcie się jaka lokalizacja dla Waszej historii była kluczowa? Czy będzie to miejsce Waszego pierwszego spotkania? Miejsce pierwszego wspólnego spaceru? Wspólnych wakacji? A może miejsce gdzie się zaręczyliście? Zdjęcia z elementem historii mają wymiar nie tylko estetyczny ale również sentymentalny. Stanowią wspaniałe preludium do kolejnego etapu wspólnego życia.

Pamiętajcie aby się nie ograniczać. Chętnie pojedziemy zrealizować dla Was sesję narzeczeńską na drugi koniec Polski a nawet Europy. Jeżeli Wasza historia zaczęła się w mieście, to również nie stanowi przeszkody. Realizowaliśmy wiele sesji zdjęciowych w otoczeniu starych kamienic jak i nowoczesnych biurowców. Za każdym razem wychodzą piękne unikalne zdjęcia, które dzięki parze narzeczonych oraz ich wspólnej historii nabierają wyjątkowego znaczenia.

Miejsce na sesję narzeczeńską w okolicy zamieszkania

Nie zawsze narzeczeni mają swoje ulubione miejsca związane z historią ich związku. Wtedy proponujemy własne sprawdzone lokalizacje oraz zachęcamy do pracy z mapą. Wystarczy w przeglądarce internetowej uruchomić mapę googli by zorientować się w okolicy zamieszkania narzeczonych. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ukształtowanie terenu. Rzeki, jeziora, stawy, lasy, pola, łąki, naturalne wzniesienia, sady… Każdy z tych elementów będzie wspaniałym tłem dla zdjęcia. Następnie należy sprawdzić ciekawe historycznie miejsca w obszarze zabudowań: pałace, parki, rynki, stare miasta, skwery oraz deptaki. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Wystarczy kawałek pomostu nad rzeką i już będziemy mieli wspaniały element wokół którego zbudujemy ciekawy kadr. To samo tyczy się każdego innego elementu architektonicznego. Czy to będzie stara szopa, stodoła, opuszczona szklarnia czy ławka przed blokiem. Przy odrobinie pracy i wykorzystaniu technik fotograficznych z dodatkowym oświetleniem wyjdą przepiękne fotografie.

Strefa pleneru jako miejsce na sesję narzeczeńską

Mamy dla Was również propozycję realizacji sesji narzeczeńskiej w naszym plenerowym studio fotograficznym zlokalizowanym pod Warszawą. Na przestrzeni 1500 m2 znajdują się wszystkie elementy niezbędne do realizacji każdego rodzaju stylizowanych sesji narzeczeńskich.

sesja-narzeczenska-miejsce

W naszej ofercie znajdziecie również specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

Powrót do: <– Sesja narzeczeńska