Fotografia ślubna Łochów. Zapraszamy do współpracy pary biorące ślub w Kościele Miłosierdzia Bożego oraz Kościele Niepokalanego Serca w Łochowie. Od kilkunastu lat zajmujemy się fotografią ślubną. Naszą specjalnością jest reportaż ślubny. W jego skład wchodzą zarówno przygotowania, ceremonia oraz zabawa weselna.

fotograf-slubny-lochow-11

Sesja narzeczeńska Łochów

Fotograf ślubny Łochów – sesje narzeczeńskie w okolicy miasta

Profesjonalna sesja narzeczeńska to dobry wstęp do późniejszego reportażu ślubnego. Sesję narzeczeńską zrealizujemy w dowolnej lokalizacji. Może to być Łochów, jego najbliższa okolica a nawet góry czy morze. Wszystko zależy od Was! Możemy również zaprosić Was do naszego plenerowego studia fotograficznego na stylizowaną sesję narzeczeńską. Ciekawe miejsca na sesje narzeczeńską w okolicy Łochowa:

  • ścieżka edukacyjna „Mój Las”
  • Pałac Łochów
  • Rzeka Liwiec
  • Letnisko Barchów
  • Okoliczne, pola, lasy, łąki i sady

reportaz-slubny-lochow-01

Reportaż ślubny Łochów

Fotograf ślubny Łochów – reportaż ślubny. Przygotowania, ceremonia, wesele.

Reportaż ślubny składa się trzech etapów. Pierwszy to przygotowania. Jesteśmy obecni zarówno podczas przygotowań Panny Młodej jak i Pana Młodego. Dzięki pracy w duecie nie umknie nam żadna ważna chwila! Drugi etap to ceremonia ślubna. Byliśmy już wiele razy w Łochowie. Znamy topografię miasta oraz specyfikę tutejszych kościołów. Podczas ceremonii zarejestrujemy Was oraz Waszych gości. Oczekiwanie, ekscytacja, uśmiechy, łzy wzruszenia i radości. Piękna pamiątka w postaci zdjęć z tego wydarzenia zostanie z Wami już na resztę wspólnego życia.

Jeżeli dopiero trafiliście na naszą stronę zachęcamy do odwiedzenia podstron serwisu. Prezentujemy na nich efekty naszej pracy. Znajdziecie tam również porady i inspiracje:

Plener ślubny Łochów

Fotograf ślubny – kiedy robić plener ślubny?

Plener ślubny to nieodłączny element większości ślubów. Z doświadczenia wiemy, że część Par Młodych woli zdjęcia plenerowe zrobić w dniu ślubu a druga część chce już na spokojnie pojechać w teren innego dnia. Zostawiamy tą decyzję Wam. Jeżeli nie macie wybranej konkretnej lokalizacji możemy zdjęcia zrobić w drodze z kościoła na salę weselną lub wyrwać się na godzinę z sali weselnej na wybrane i sprawdzone wcześniej miejsce. Plener ślubny w innym dniu to idealne rozwiązanie jeżeli miejsce pleneru jest oddalone od miejsca ślubu. Plener w lesie, nad rzeką, parku, łące czy sadzie wymaga poświęcenia odrobiny większej ilości czasu.

Fotograf ślubny Łochów kontakt

Numer telefonu i email do fotografa ślubnego w Łochowie

Zapraszamy do kontaktu! Fotograf ślubny Łochów
info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka 665-350-285
Marceli Rokicki 667-022-722