Przełomowa chwila w Waszym życiu! Tuż po zakończeniu etapu reportażu z przygotowań przystępujemy do drugiej części czyli reportażu z ceremonii ślubu. Zajmuje ona kluczowe miejsce w reportażu ślubnym. Dlatego przez cały czas trzymamy palce na spustach migawek i chwytamy na zdjęciach najważniejsze momenty. Dokładnie wiemy co i kiedy się wydarzy. A dzięki temu, że działamy w duecie, możemy poświęcić uwagę równocześnie Wam i Waszym najbliższym.

Dla nas ceremonia zaczyna się już w momencie wyjazdu samochodu w kierunku kościoła. Jedno z nas cały czas towarzyszy Parze Młodej gdy drugie w tym samym czasie wykonuje zdjęcia gromadzących się przed kościołem gości. Jak tylko wyjdziecie z samochodu nasze obiektywy przez cały czas będą skierowane w Waszą i Waszych gości stronę. Zarejestrujemy każdą ważną chwilę od pierwszego kroku przekraczającego próg kościoła do ostatniego gdy pierwszy raz wyjdziecie z niego jako małżeństwo.

Reportaż ślubny – ceremonia w kościele

Dzięki doświadczeniu jakie zbudowaliśmy przez lata fotografii ślubów dokładnie znamy poszczególne etapy ceremonii. Wiemy kiedy i gdzie mamy być, jakie słowa w którym momencie padną z ust prowadzącego ślub. Znamy specyfikę fotografii w dużych kościelnych wnętrzach, małych kapliczkach, wnętrzach niedoświetlonych oraz prześwietlonych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który podoła każdemu wyzwaniu.

Ceremonia ślubu nie kończy się wraz z powiedzeniem sobie magicznego słowa TAK odpowiadającego na pytanie dotyczące budowania wspólnej przyszłości. Pamiętamy o każdym drobnym szczególe ślubu. Nie pominiemy niczego. Teraz gdy już jesteście małżeństwem z jeszcze większą dokładnością śledzimy każdy wasz ruch, gest byście mieli wspaniałą pamiątkę z pierwszych chwil wspólnego budowania przyszłości. Powitanie Was przed kościołem, składanie życzeń to początek reszty dnia pełnego zabawy, radości i łez wzruszenia.

Jeżeli zdecydujecie się na plener w dniu ślubu tuż po ceremonii oraz życzeniach od najbliższych w drodze na salę weselną jest na to czas. Możemy pojechać do parku, nad rzekę, łąkę lub zrobić sesję w otoczeniu ciekawej architektury. Oczywiście wcześniej wszystko uzgodnimy a miejsce zawczasu sprawdzimy by uniknąć niespodzianek.

Reportaż ślubny – ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego

Zdarza się, że czasem fotografujemy pary, które nie decydują się lub z różnych względów nie mogą wziąć ślubu kościelnego. W takim przypadku towarzyszymy im na uroczystości ślubu cywilnego. Dzięki zmianom w prawie miejsce ślubu cywilnego zależy od kreatywności Pary Młodej. Często jest on połączony z weselem.


Kochani mamy dla Was przygotowane specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

Powrót do: <-- Reportaż ślubny