Klaudia i Paweł – ślub w środku lata w słonecznej aurze

para młoda przed kościołem zdjęcia ślubne warszawa

Reportaż ślubny w środku lata

Szczęśliwe życie to marzenie wielu osób. Klaudii i Pawłowi to się udało – znaleźli swoje drugie połówki, podjęli decyzję i zdecydowali się na ślub i piękne wesele – początek wspólnej drogi przez życie.

Jedni powiadają, że miłość zdarza się raz w życiu, inni że trzeba czekać na nią latami, a jeszcze inni, że przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Pewne jest jedno, miłość uskrzydla, każe cieszyć się z najdrobniejszych radości, dodaje sił potrzebnych by stawić czoła przeciwnościom losu. Taka jest właśnie miłość Klaudii i Pawła. Nawet największy sceptyk i niedowiarek, tylko patrząc na tę dwójkę zakochanych, jest w stanie uwierzyć, że prawdziwa miłość nie jest jedynie wymysłem romantycznych poetów. Jest jednak coś, co łączy historię Klaudii i Pawła z niejedną bajką. Co to jest? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – szczęśliwe zakończenie.

Ślub w słonecznym wydaniu

Ślub w słonecznej aurze to happy end, o którym marzy nie jedna para a musimy zaznaczyć, że w trakcie drogi do Pani Młodej i w czasie przygotowań nie raz a kilka razy popadał deszczyk. W przypadku Klaudii i Pawła marzenie o słonecznej aurze się spełniło. Piękna pogoda była jednak jedynie tłem dla rozgrywających się tego dnia wyjątkowych zdarzeń.
Zakochani do ślubu przygotowywali się z dala od siebie. Panna Młoda w rodzinnym domu w Lesznie, z kolei jej przyszły mąż pod Kałuszynem. Świadomość tej odległości nie przeszkodziła pięknej Klaudii wyglądać jeszcze piękniej. Starannie wykonany makijaż, pięknie upięte włosy jedynie zachęcały do robienia zdjęć, do których w przyszłość Klaudia będzie mogła powrócić i wspominać moment przygotowań do najważniejszej chwili w życiu.
Panna Młoda na ten szczególny dzień wybrała dwie stylizację, w dwóch różnych kolorach. W czerwonej kreacji Klaudia, na schodach swojego rodzinnego domu, przywitała czekającego na ślub Pawła. Białą suknię miała już na sobie w trakcie błogosławieństwa Pary Młodej przez rodziców.

zdjęcia ślubne leszno przygotowania do ślubu fotografia w lesznie prezenty dla gości weselnych pani młoda na przygotowaniach ślubnych przygotowania pana młodego pan młody ze świadkiem fotografia ślubna leszno bramka dla pana młodego Leszno przyjazd pana młodego przywitanie pary młodej fotografia ślubna leszno zdjęcia ślubne w Lesznie bw u pani młodej przygotowania przed domem pani młodej pani młoda w samochodzie obrączki w pudełku mąż żona

Ślub pełen szczęścia i radości

Ceremonia ślubna odprawiona została według obrzędu starokatolickiego w Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Warszawie. Wzruszeni rodzice, zebrani goście, duchowni razem z fotografem ślubnym stali się naocznymi świadkami rozpoczynającego się nowego rozdziału w życiu Klaudii i Pawła. Mimo podniosłego charakteru uroczystości, dało się wyczuć bijącą od Pary Młodej ogromną radość i szczęście.

Po ceremonii zaślubin nadszedł moment kiedy to zaproszeni goście mogli złożyć nowożeńcom życzenia. Chwilę później wszyscy ruszyli w kierunku Pałacu Wola Ducka, gdzie odbyło się przyjęcie weselne Klaudii i Pawła.

kościół starokatolicki ślub małżeńska przysięga ślub w kościele starokatolickim ślub w warszawie w kościele starokatolickim fotografia ślubna państwo młodzi w kościele starokatolickim śpiewnik parafialny para młoda przed kościołem zdjęcia ślubne warszawa

Wesele – impreza na całego

Zanim muzyka zaczęła grać i zanim goście zaczęli bawić się na całego, Państwo Młodzi zostali poczęstowani przez rodziców chlebem, solą i kieliszkiem wódki. Wszystko po to, aby ich przeszłe życie pełne było dobrobytu, miłości, trwałości i szczęścia. Zgodnie z tradycją Paweł przeniósł Klaudię przez próg sali weselnej. Nie obyło się również bez toastów, wzruszeń i oczywiście pierwszego tańca.

Wesele Klaudii i Pawła była niezapomnianą uroczystością, o której już zawsze przypominać będą wykonany wówczas reportaż ślubny.

przyjęcie weselne fotografia ślubna wola ducka pierwszy taniec wola ducka pałac fotografia ślubna wola ducka o zachodzie słońca wola ducka pałac rudy się żeni pałac wola ducka zimne ognie na weselu oczepiny w pałac wola ducka zdjęcia ślubne tort love zdjęcia ślubne