Sesja narzeczeńska jest fotograficzną dokumentacją szczególnego etapu w życiu. Zapowiada zmiany, symbolizuje ekscytację i spełnienie marzeń o wspólnej przyszłości. To także piękny wstęp do Waszej historii miłosnej, czyli reportażu ślubnego. Sesja narzeczeńska jest inwestycją we wspomnienia, do których będziecie mogli wracać już zawsze.

Miejsce sesji narzeczeńskiej

To, do jakiego miejsca zechcecie się wybrać na sesję narzeczeńską, zależy tylko od Was. My oczywiście możemy podzielić się z Wami klimatycznymi lokalizacjami, które znamy. Ale z doświadczenia wiemy, że postawicie na otoczenie, które ma dla Was szczególne znaczenie i w którym oboje czujecie się dobrze. Góry, morze, łąka, las, park przy zabytkowym pałacu, pustynia, piaszczysta plaża – jako fotografowie ślubni i pasjonaci podróży jesteśmy otwarci i gotowi na wszystko. ☺

Przygotowania do sesji narzeczeńskiej

Pamiętajcie aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Sesja narzeczeńska to spotkanie na luzie ale warto już zawczasu zaplanować jej przebieg. Oczywiście można zostawić odrobinę miejsca na spontaniczność ale takie elementy jak ubiór, fryzjer powinny zostać wcześniej zaplanowane. Zachęcamy do przeczytania naszego krótkiego poradnika. Znajdziecie w nim więcej informacji o tym jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej.

Realizacja sesji narzeczeńskiej

Specjalnie dla Was w ubiegłym roku zrealizowaliśmy krótki film, na którym możecie zobaczyć jak wygląda nasza praca podczas realizacji stylizowanej sesji narzeczeńskiej w Dworze Mościbrody. Jak sami zobaczycie realizacja zdjęć to ostatni element całej układanki składającej się z wielu etapów ją poprzedzających. Film z sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska cena

Inwestycja w sesję narzeczeńską to zawsze indywidualna sprawa. Na finalną cenę składa się kilka czynników, m.in. 

 • lokalizacja, do której zechcecie się udać,
 • forma zdjęć (fotoalbum, wywołane fotografie w ozdobnym pudełeczku, pendrive, galeria wirtualna, fotoksiążka),
 • rodzaj sesji (spontaniczna w terenie czy stylizowana),
 • chęć zaangażowania dodatkowych osób (makijażystki, fryzjerki, stylistki).

Jeśli więc zależy Wam, by wzbogacić pamiątkowy album ślubny o zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, skontaktujcie się z nami niezobowiązująco i podzielcie swoją wizją. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, posłużymy radą i przygotujemy indywidualną wycenę.

Sesja narzeczeńska fotograf

Sesja narzeczeńska to świetny sposób na przełamanie pierwszych lodów z fotografem ślubnym i co najważniejsze: obycie przed aparatem. Tych kilka wspólnie spędzonych godzin pozwoli nam się lepiej poznać i odkryć Wasze potrzeby. To ważne, byście czuli się swobodnie w naszym towarzystwie. Dlatego zachęcamy, do przeczytania kilku słów o nas w zakładce: profesjonalny fotograf ślubny. Zerknijcie też na galerię sesji narzeczeńskich, które mieliśmy przyjemność zrealizować. Być może zainspirują Was do pomysłu na własną?

Sesja narzeczeńska

Kochani mamy dla Was przygotowane specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

SESJA NARZECZEŃSKA FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące organizacji sesji narzeczeńskich

 • Czy sesję narzeczeńską możemy zrobić gdzieś dalej np. w innym mieście czy kraju?

  Oczywiście. Organizując Wam sesję narzeczeńską jedziemy tam gdzie macie ochotę. Mogą to być góry, morze a nawet zagranica.

 • Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej?

  Najważniejsze żebyście się pięknie czuli w tym dniu. Jeżeli potrzebujecie w tym pomocy możemy dla Waz zorganizować na dzień zdjęć wizażystę i stylistę, którzy zadbają o Wasz efekt wizualny.

 • Czy możemy zrobić narzeczeńską sesję stylizowaną?

  Tak oczywiście. Współpracujemy w tym zakresie z wedding plannerką, stylistką, wypożyczalnią sukni, florystką, MUA. Wystarczy że uzgodnimy z Wami jaki styl Was interesuje i zaczynamy działać. Cześć stylizacji znajdziecie u nas na blogu np. pod linkiem: stylizowane sesje narzeczeńskie

 • Więcej pytań i odpowiedzi