Sesja narzeczeńska to świetna okazja byśmy wspólnie się poznali. Zobaczycie jak pracujemy, oswoicie z aparatem. W takich momentach Wy jako przyszli państwo młodzi nie tylko ocenicie nasz warsztat, ale i wyczucie. Dzięki temu reportaż ślubny wyjdzie bardzo naturalnie i nie przysporzy Wam dodatkowego stresu. Temat organizowania sesji narzeczeńskich możecie zgłębić na naszym blogu Sesja narzeczeńska – czy warto zrobić.

Miejsce sesji narzeczeńskiej

Na miejsca sesji narzeczeńskich wybieramy te, które świetnie oddadzą charakter Waszego uczucia. Mogą one nawiązywać do Waszych pasji, przeszłości ale i być zapowiedzią wspólnej przyszłości. Góry, jeziora, morze… Wyłącznie od Was zależy gdzie pojedziemy. Sesja narzeczeńska w miejscach dobrze Wam znanych ułatwi Wam otworzyć się przed nami i zdjęcia z sesji wyjdą bardzo naturalnie.

Sesja narzeczeńska cena

Poza pakietami obejmującymi sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i plener ślubny wykonujemy pojedyncze sesje zdjęciowe. Cena samej sesji narzeczeńskiej jest uzależniona od wielu czynników m.in. miejsca jej wykonania czy sposobu przekazania fotografii. Wykonywaliśmy już sesje narzeczeńskie oddalone o kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania klientów dlatego zawsze przed kompletną wyceną prosimy o telefon lub email (kontakt fotograf ślubny) w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Dopiero wtedy będziemy w stanie przekazać Wam ostateczny koszt sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska fotograf

Nierozłącznym elementem fotografii ślubnej, którą zawodowo zajmujemy się od kilkunastu lat jest fotografia przyszłych par młodych. Fotografując Was w najważniejszych chwilach w życiu, wracamy wspomnieniami do chwil ważnych dla nas. Wiemy jak ważny jest to moment w Waszym życiu. Chcemy Wam pomóc wracać do tych chwil wspomnieniami w przyszłości… już za kilka lat.

Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście zakładki „O nas” https://www.nadwaaparaty.pl/profesjonalny-fotograf-slubny/ zapraszamy! Znajdziecie tam więcej informacji o nas samych oraz film ukazujący nas przy pracy.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska galeria

SESJA NARZECZEŃSKA FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące organizacji sesji narzeczeńskich

  • Czy sesję narzeczeńską możemy zrobić gdzieś dalej np. w innym mieście czy kraju?

    Oczywiście. Organizując Wam sesję narzeczeńską jedziemy tam gdzie macie ochotę. Mogą to być góry, morze a nawet zagranica.

  • Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej?

    Najważniejsze żebyście się pięknie czuli w tym dniu. Jeżeli potrzebujecie w tym pomocy możemy dla Waz zorganizować na dzień zdjęć wizażystę i stylistę, którzy zadbają o Wasz efekt wizualny.

  • Czy możemy zrobić narzeczeńską sesję stylizowaną?

    Tak oczywiście. Współpracujemy w tym zakresie z wedding plannerką, stylistką, wypożyczalnią sukni, florystką, MUA. Wystarczy że uzgodnimy z Wami jaki styl Was interesuje i zaczynamy działać. Cześć stylizacji znajdziecie u nas na blogu np. pod linkiem: stylizowane sesje narzeczeńskie

  • Więcej pytań i odpowiedzi
º º º
Zapraszamy do kontaktu!
info@nadwaaparaty.pl
 
Joanna Rokicka – 665-350-285
Marceli Rokicki – 667-022-722