Macie już wybrane miejsce na sesję narzeczeńską oraz wiecie jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej. Teraz nadszedł czas na jej realizację. Poniżej znajdziecie kilka naszych uwag, na które warto zwrócić uwagę w dniu zdjęciowym.

W 2020 roku zrealizowaliśmy krótki film, na którym możecie zobaczyć jak wygląda nasza praca podczas realizacji stylizowanej sesji narzeczeńskiej w Dworze Mościbrody. Jak widzicie sama realizacja zdjęć to ostatni element całej układanki składającej się na finalny efekt. Wybór i rezerwacja miejsca, pora dnia, kreacja, fryzjer oraz wizażysta predysponuje nas do określonych działań. Skala całego przedsięwzięcia zależy wyłącznie od Was. Możemy spotkać się w kameralnym gronie w parku i zrealizować spokojną romantyczną sesję narzeczeńską ale również możemy dla Was przygotować coś dużego i spektakularnego co zapamiętacie na długie lata.

Dzień zdjęciowy. Sesja narzeczeńska

Kochani dni zdjęciowe są naprawdę bardzo różne. Zarówno pory roku, pory dnia oraz pogoda mają wpływ na przebieg sesji. Poniżej podpowiadamy Wam kilka rzeczy, które są dość uniwersalne i mogą zaważyć na udanym dniu zdjęciowym. Oczywiście jeżeli zgłosicie się do nas na sesję zdjęciową każdy jej element omówimy oddzielnie jeszcze raz podczas spotkania.

Po pierwsze dużo sesji realizujemy o wschodzie słońca, podczas tak zwanej „złotej godziny”. Jeżeli umówimy się z Wami na tak wczesną porę przygotujcie ubrania, dodatki i akcesoria już dzień wcześniej! Ustalcie z fryzjerem i wizażystą spotkanie na kilka godzin przed umówioną z nami godziną. Pamiętajcie, że musicie jeszcze dojechać do wybranej lokalizacji! Zabierzcie ze sobą dodatkowe okrycie wierzchnie oraz wygodne buty na zmianę. Podczas sesji zdjęciowej pomiędzy kolejnymi ujęciami warto mieć ciepłą kurtkę lub płaszcz by się okryć. Poranki zwłaszcza jesienią, wiosną i zimą są naprawdę rześkie. Również dobrym pomysłem jest zabranie termosu z ciepłą herbatą, zapasowe rajstopy lub pończochy oraz dodatki, które będziemy mogli wykorzystać podczas zdjęć. Może to być dodatkowe nakrycie głowy, chusta, torebka czy jakiś inny element, który Was charakteryzuje.

W przypadku sesji wyjazdowych oddalonych o kilkaset kilometrów (góry, morze). Najlepiej jak będziecie tam przynajmniej dzień przed zaplanowaną sesją zdjęciową. My również pojawimy się wcześniej aby dokładnie zapoznać się z okolicą.

Stylizowane sesje narzeczeńskie wymagają odrobiny większej ilości pracy. Przed ich realizacją wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie dlatego też ciężko nam dokładnie opisać jak wygląda dzień zdjęciowy. Jeżeli macie dodatkowe pytania dotyczące przebiegu dnia zdjęciowego zapraszamy do kontaktu.

Jak się zachowywać podczas sesji zdjęciowej

Nie macie doświadczenia w pozowaniu? Nic nie szkodzi! Każdy doświadczony fotograf będzie potrafił uchwycić Wasze wspólne piękno. Wystarczy z naszej strony kilka drobnych rad podczas pierwszych zdjęć byście poczuli się całkowicie naturalnie i pewnie w trakcie realizacji kolejnych kadrów. Efekt na pewno Was zaskoczy a zdobyte doświadczenie zaprocentuje podczas realizacji reportażu ślubnego i sesji ślubnej plenerowej.

Jeżeli nie jesteście do końca zdecydowani czy warto przed ślubem robić sesję narzeczeńską zapraszamy na nasz blog do wpisu poruszającego to zagadnienie: https://www.nadwaaparaty.pl/czy-warto-robic-sesje-narzeczenska/

sesja narzeczeńska w szklarnii

W naszej ofercie znajdziecie również specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

Powrót do: <– Sesja narzeczeńska