Cześć! Z tej strony Marceli i Asia. Para fotografów ślubnych, których możesz wynająć na swój wymarzony ślub w Nowym Dworze Mazowieckim. Pracujemy we dwójkę na dwa aparaty dzięki czemu nasze reportaże ślubne są wyjątkowe. Nie umknie nam żadna scena warta zapamiętania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

slub-sesja-zdjeciowa-nowy-dwor-mazowiecki

Sesja narzeczeńska w Nowym Dworze Mazowieckim

Pamiątkowa sesja narzeczeńska przed ślubem

Planujecie ślub? Przed Wami wyjątkowe chwile! Zacznijcie od sesji narzeczeńskiej. Dzięki niej swobodnie będziecie czuli się przed obiektywem w dniu ślubu. Sesję możemy zrobić w Nowym Dworze Mazowieckim w jego okolicach ale też jesteśmy otwarci na dalsze wyjazdy. Proponujemy takie miejsca jak:

  • Park miejski im. Józefa Wybickiego
  • Okolice Twierdzy Modlin
  • Okolice rzeki Wisły
  • Okolice rzeki Narew
  • Okolice rzeki Wkra
slub-sesja-zdjeciowa-nowy-dwor-mazowiecki-01

Reportaż ślubny Nowy Dwór Mazowiecki

Fotografia ślubna Nowy Dwór Mazowiecki

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Wykonamy dla Was reportaż, który będzie piękną pamiątką na lata. Na podstronie usługi znajdziecie szczegóły naszej oferty. Jeżeli macie dodatkowe sprawdźcie dział FAQ lub po prostu do nas napiszcie 🙂

Nasza oferta jest skierowana również do sąsiednich miast m.in.: Płońsk, Nasielsk, Goławice, Stanisławowo, Brody, Nowe Miasto.

Plener ślubny Nowy Dwór Mazowiecki

Fotograf na plener ślubny w Nowym Dworze Mazowieckim

Niezbędny element każdej ślubnej sesji to plener. Panna Młoda i Pan Młody w otoczeniu pięknej przyrody, której w Nowym Dworze Mazowieckim i jego okolicach jest bardzo dużo. Możemy wybrać się w okolice Twierdzy, lub nad rzekę Wisłę. Pięknie jest również w okolicy rzeki Narwi i jej małego dopływu Wkry. Oczywiście możecie też nas zabrać w inne miejsce, które jest dla Was wyjątkowe.

Kontakt

Fotograf ślubny Nowy Dwór Mazowiecki

Odezwijcie się do nas! Zapraszamy 🙂
info@nadwaaparaty.pl

Fotograf Piaseczno Joanna Rokicka 665-350-285
Fotograf Piaseczno Marceli Rokicki 667-022-722