Fotograf na ślub i wesele woj. Mazowieckie

Profesjonalny fotograf ślubny w województwie mazowieckim. Fotografią ślubną zajmujemy się od kilkunastu lat. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala nam zaoferować Wam usługi na najwyższym poziomie. Razem z żoną pracujemy w duecie dzięki takiemu rozwiązaniu podczas ceremonii zaślubin oraz wesela jesteśmy jednocześnie w dwóch miejscach. Żadne wydarzenie nie umknie naszej uwadze!

Sesja narzeczeńska Mazowieckie

Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebujecie! Głównym obszarem naszych działań są miasta województwa mazowieckiego ale podejmujemy się również zleceń spoza naszego województwa. Byliśmy już zarówno w górach jak i nad morzem. Tylko od Was zależy gdzie zrealizujemy zdjęcia. Popularne miejsca w woj. mazowieckim, które Wam proponujemy to:

  • okolice rzeki Wisły
  • okolice rzeki Narew
  • okolice rzeki Pilicy
  • okolice rzeki Bug
  • Kampinoski Park Narodowy
  • Bolimowski Park Krajobrazowy
  • Gostyńsko-Włocławski Park Krajobrazowy
  • Kozienicki Park Krajobrazowy
  • Mazowiecki Park Krajobrazowy

Reportaż ślubny Mazowieckie

Fotograf na wesele w województwie mazowieckim

Wiemy jak ważna jest ta chwila! Jedyna i wyjątkowa! Reportaż ślubny musi zawierać wszystkie jej najważniejszy momenty tak by móc do nich wracać przez wiele lat. Z nami macie pewność, że nic nie umknie naszej uwadze. Poświęcimy 100% uwagi Pannie Młodej jak i Panu Młodemu. Zarejestrujemy drogę do kościoła oraz oczekujących przed nim gości. Moment, w którym powiecie sobie TAK zostanie uwieczniony z dwóch różnych perspektyw. Jeżeli po ceremonii planujecie wesele również tam obecność dwóch fotografów pozwoli pokazać zabawę w sposób nieosiągalny dla pojedynczego fotografa.

Jeżeli planujecie ślub w województwie mazowieckim napiszcie do nas. Wspólnie zaplanujemy ten dzień tak byście mieli jak najpiękniejszą pamiątkę w postaci zdjęć. Byliśmy już w większości dużych miast województwa mazowieckiego oraz niezliczonej ilości mniejszych miejscowości. Znamy lokalizację kościołów oraz fajnych miejsc na sesję plenerową.

Plener ślubny Mazowieckie

Fotograf na plener ślubny w województwie mazowieckim

Ilość pięknych miejsc na plener ślubny jest olbrzymia. Województwo mazowieckie jest pełne zarówno ciekawej architektury jak i miejsc zacisznych zewsząd otoczonych przyrodą. Pary Młode decydują się na plener w dniu ślubu np. w drodze z kościoła na sale weselną lub w innym dniu. Naszym zdaniem obie te formy są dobre i tylko od Was zależy, którą wybierzecie. Nawet w dużym mieście wojewódzkim są miejsca pełne przyrody świetnie nadające się na sesję zdjęciową. Oczywiście możemy również pojechać z Wami gdzieś dalej. Tylko od Was zależy jak to zaplanujemy. Zachęcamy do kontaktu. Opowiecie nam na czym Wam zależy i wspólnie dobierzemy odpowiednie środki do realizacji pięknej sesji zdjęciowej.

Fotograf ślubny Mazowieckie Kontakt

Kontakt do fotografa ślubnego woj. Mazowieckie

Zapraszamy do kontaktu!
info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka 665-350-285
Marceli Rokicki 667-022-722