Węgrów to miasto z bogatą i ciekawą historią. Piękne zdobione wnętrza kościołów skrywają swoje tajemnice m.in. zwierciadło Twardowskiego. Obiektów sakralnych jest kilka min. kościół parafialny, kościół poreformacki, kościół ewangelicki oraz drewniany kościół ewangelicki. Wszystko to sprawia, że ślub w otoczeniu tej wyjątkowej architektury będzie magiczny. Zawsze lubimy przyjeżdżać do Węgrowa. Bardzo chętnie podejmiemy się realizacji dla Was reportażu ślubnego w tym malowniczym mieście. Koniecznie napiszcie wcześniej by zarezerwować termin!

fotograf-slubny-wegrow-2

Sesja narzeczeńska Węgrów

Sesja ślubna jako wstęp do ceremonii ślubu

Wiemy, że w dniu ślubu emocje szaleją. Stres, strach, niepewność, radość i wzruszenie przeplatają się wzajemnie powodując co chwilę zmianę nastroju. Dodatkowa obecność fotografa może Młodą Parę mocno onieśmielić co bez wątpienia będzie widać na zdjęciach z reportażu ślubnego. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy przed tym dniem zachęcamy do umówienia się na sesję narzeczeńską. Podczas sesji opowiemy Wam o naszych przygodach podczas pracy. Poznamy się lepiej i oswoicie z obiektywem. Wystarczy jedna sesja i obecność fotografa będzie dla Was czymś naturalnym. Ciekawe miejsca na sesje narzeczeńską w okolicy Węgrowa:

  • rzeka Liwiec
  • zalew węgrowski
  • park im. Armii Krajowej
  • Okoliczne, pola, lasy, łąki i sady

fotograf-slubny-wegrow-1

Reportaż ślubny Węgrów

Fotograf ślubny w Węgrowie. Przygotowania, ceremonia, wesele.

Kochani reportaż ślubny wykonuję wspólnie z żoną. Dzięki takiemu podejściu nie umknie nam żadna ważna chwila. Podczas przygotowań jesteśmy zarówno z Panną Młodą jak i Panem Młodym. Podczas ceremonii oraz wesela jedno z nas przez cały czas towarzyszy Wam a drugie ma oko na Waszych gości. Zapewniamy niezapomniane chwile pełne uśmiechu i wzruszenia podczas oglądania zdjęć z pamiątkowego albumu. Jeżeli salę weselną macie wynajętą poza Węgrowem w drodze z kościoła możemy zajechać w jakieś fajne miejsce i wykonać dodatkową sesję plenerową.

Zapraszamy do pozostałych podstron naszego serwisu gdzie znajdziecie porady oraz inspiracje:

Plener ślubny Węgrów

Fotograf ślubny na plener ślubny w Węgrowie

Ciekawa historia Węgrowa, bliskość rzeki oraz lasów sprawia, że jest to wręcz wymarzone miejsce na plener ślubny. Jeżeli nie planujecie jego realizacji w dniu ślubu możemy jak już pierwsze emocje po ślubie opadną wybrać się w teren i zrealizować przepiękną sesję ślubną. Pozostawiamy Wam do wyboru jego lokalizację ale oczywiście możemy też coś zaproponować. Dysponujemy również własnym fotograficznym studiem plenerowym do, którego już teraz Was zapraszamy na stylizowaną sesję ślubną.

Fotograf ślubny Węgrów kontakt

Numer telefonu do fotografa ślubnego w Węgrowie

Zapraszamy do kontaktu! Fotograf ślubny Węgrów
info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka 665-350-285
Marceli Rokicki 667-022-722