Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio fotografa ślubnego, pracami zamieszczonymi na blogu fotografii ślubnej oraz w dziale historii ślubnych. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, chcecie się czegoś więcej dowiedzieć zapraszamy do bezpośredniego kontaktu email: info@nadwaaparaty.pl tel: 667-022-722 🙂

PORTFOLIO | SESJA NARZECZEŃSKA GALERIA

Sesja narzeczeńska to dla Was świetna okazja by się oswoić z obecnością fotografa. W tym portfolio wybraliśmy i zamieściliśmy zdjęcia mające ukazać różnorodność z jaką można zrealizować sesję narzeczeńską. Na zdjęciach znajdziecie las, góry, pola pięknie kwitnącego rzepaku ale również drobna architektura  i sady. Zwróćcie uwagę na różnorodność kadrów. Jest szczegół oraz plan ogólny a nawet pojawiają się elementy symboliki.

PORTFOLIO | REPORTAŻ ŚLUBNY GALERIA

Zdjęcia z kościoła i wesela stanowią główną oś fotografii ślubnej. Nasze portfolio ma zademonstrować Wam etapy reportażu ślubnego. W pierwszej kolejności każdego dobrego reportażu jest wstęp. W naszym przypadku są to przygotowania oraz podróż Pana Młodego po narzeczoną i wspólna dalsza droga na ślub.  Drugim krokiem jest ceremonia w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego.  Ostatnim trzecim krokiem jest wesele. Każdy z tych kroków jest wyjątkowy i wymaga odrobine innego podejścia do fotografii. Dzięki pracy we dwójkę podczas przygotowań jesteśmy zarówno u Pani Młodej jak i Pana Młodego. W kościele oraz na weselu nie umknie nam żadna wyjątkowa dla Was i Waszych gości chwila.

PORTFOLIO | PLENER ŚLUBNY GALERIA

W portfolio z pleneru ślubnego postanowiliśmy pokazać Wam emocje. Radość przeplata się z miłością, szczęściem i nadzieją. „Złota godzina” króluje w naszych plenerach. Przepiękne światło o wschodzie i zachodzie słońca nadaje młodemu małżeństwu wyrazistości i blasku.

PORTFOLIO ŚLUBNE FOTOGRAFA

Przedstawione portfolio ślubne jest różnorodne i pokazuje zdjęcia z różnych uroczystości, w których braliśmy udział. Jeżeli chcecie zobaczyć nasze prace ukazujących całokształt pojedynczego wydarzenia zapraszamy na podstronę: Historie ślubne. Jeżeli szukacie inspiracji oraz chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o organizacji wesel zapraszamy na nasz blog: Fotograf ślubny blog.