Plener ślubny to najlepsza pamiątka jaką możecie sobie dać! Po sesji narzeczeńskiej i reportażu ślubnym ruszamy w piękne i magiczne miejsca, w których Wspólnie zadbamy o to by ta wspaniała chwila została w pamięci jak najdłużej. Parki, jeziora, zamki i pałace o wschodzie, zachodzie słońca nadadzą piękne tło Młodej Parze! Znajdziecie tutaj kilka przykładowych fotografii.

Plener ślubny miejsca

Plener ślubny to pierwsze Wasze wspólne zdjęcia nie jako narzeczeństwo a już małżeństwo. Jest on świetnym uzupełnieniem reportażu ślubnego. Można go zrobić w dniu ślubu lub w innym dowolnym dniu. Wszystko zależy od tego czy pora pleneru nie będzie kolidowała z pozostałymi wydarzeniami i miejsce pleneru będzie wystarczająco blisko ślubu. Nam jako fotografom wystarczy około dwudziestu minut, aby zrobić Wam kilka idealnych kadrów w drodze do sali weselnej, zaraz po pierwszym posiłku, pierwszym tańcu i po zmroku. Oczywiście w przypadku wyboru innego dnia na sesję plenerową będziemy mogli bardziej się skupić na wyborze miejsca, scenografii czy wyborze pory dnia. Nie będziemy też ograniczeni czasowo dzięki czemu możemy odwiedzić kilka różnych lokalizacji. Wszystko zależy od Was i Waszej wyobraźni. Jednego dnia możemy o wschodzie słońca być w górach by o zachodzie pojawić się nad morzem.

Plener ślubny cena

Poza przygotowanymi przez nas w ramach oferty pakietami fotografii ślubnej obejmującymi sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i plener ślubny wykonujemy pojedyncze sesje zdjęciowe. Cena oddzielnego pleneru ślubnego uzależniona jest od kilku czynników m.in. miejsca jego wykonania, ilości zdjęć oraz sposobu ich przekazania klientowi. Pełną wycenę przygotujemy dla Was po poznaniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Plener ślubny fotograf

Od kilkunastu lat zawodowo zajmujemy się fotografią ślubną. Jesteśmy małżeństwem, które połączyła pasja do fotografii. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „O Nas” (https://www.nadwaaparaty.pl/profesjonalny-fotograf-slubny/). Znajdziecie tam więcej informacji o nas samych oraz film ukazujący nas przy pracy.

Zdjęcie młodej pary w plenerze

Plener ślubny galeria zdjęć

PLENER ŚLUBNY FAQ

Pytania i odpowiedzi

  • Jak wygląda plener w dniu ślubu?

    Nie zabieramy Wam zbyt dużo czasu w tym ważnym dla Was dniu. Zdjęcia plenerowe dniu ślubu wykonujemy najczęściej w trakcie przyjęcia weselnego. Zabieramy Was dwa trzy razy na takie krótkie 10 minutowe wyjścia. Mamy możliwość zrobienia Wam zdjęć o różnych porach dnia, przy różnym świetle a Wy nie macie dyskomfortu że zaniedbujecie gości,

  • Plener w dniu ślubu czy innego dnia?

    Jeśli nie macie pomysłu czy wybranego miejsca i chcecie to zrobić plener innego dnia „na siłę” to odradzamy. Jeśli myślicie, że nie będzie czasu to my Wam pokażemy że będzie czas. Natomiast jeśli chcecie mieć spokój na zdjęcia, bez presji czasu do tego macie „swoje” miejsca to zachęcamy do pleneru innego dnia. Zawsze też możemy pomóc z wyborem miejsca jeśli tylko opowiecie co Wam się marzy.

  • Gdzie zrobić plener ślubny?

    I tutaj jest pole do popisu… góry, mazury, morze, Polska, za granica czy gdzie dusza zapragnie. Jedyne na co zwracamy uwagę to fajnie aby to miejsce było z Wami w jakiś sposób związane. Czyli miejsce gdzie się poznaliście czy zaręczyliście ale oczywiście nie jest to warunek konieczny.

  • Więcej pytań i odpowiedzi
º º º
Zapraszamy do kontaktu!
info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka – 665-350-285
Marceli Rokicki – 667-022-722