Plener ślubny to przysłowiowa „kropka nad i” reportażu ślubnego. Ale nie tylko. To też intymne chwile we dwoje już jako małżeństwo w pięknym miejscu, które wybierzecie. Warto zadbać o te pamiątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu. To dzięki nim emocje i wspomnienia pozostaną wiecznie żywe.

Plener ślubny miejsca

Z wielką przyjemnością odkryjemy z Wami piękne miejsca na plener ślubny w Polsce i za granicą. Do Was należy decyzja, czy zechcecie poświęcić czas na dodatkowe kadry w dniu ślubu, czy wybierzecie inny termin. W każdym z naszych pakietów gwarantujemy mini sesję plenerową tego samego dnia. Wystarczy nam +/- 20 minut, by zrobić Wam kilka pięknych zdjęć na osobności.

A jeśli chcecie przeżyć pierwszą wspólną przygodę jako małżeństwo, możecie wybrać plener ślubny w innego dnia. I wówczas będziemy mogli udać się w podróż do miejsca, gdzie zrealizujemy sesję ślubną Waszych marzeń. Górskie szczyty, leśne ścieżki, nadmorskie klify, piaszczyste plaże, zabytkowy – każde wyzwanie podejmiemy z radością. A Wy będziecie mogli skupić się tylko na sobie i własnych emocjach.

Plener ślubny cena

Plener ślubny możemy zrealizować dla Was w ramach gotowego pakietu usług fotografii ślubnej, którego szczegóły znajdziecie w zakładce: oferta fotografii ślubnej. Jeśli jednak interesuje Was tylko sesja plenerowa, nie ma problemu. Napiszcie do nas niezobowiązująco i podzielcie się szczegółami. Do przygotowania indywidualnej wyceny pleneru ślubnego potrzebujemy informacji o:

 • lokalizacji, do której udamy się na zdjęcia,
 • liczbie fotografii, która Was interesuje,
 • formie ich przekazania (galeria internetowa, pendrive, eleganckie pudełeczko z odbitkami, fotoalbum).

Plener ślubny fotograf

Z tej strony Asia i Marcel, duet zawodowych fotografów ślubnych. Mamy nadzieję, że będzie okazja poznać się osobiście. A tymczasem zachęcamy Was do sprawdzenia, jak pracujemy i odkrycia, jak rozpoczęła się historia „Na Dwa Aparaty”. To wszystko czeka na Was w krótkim filmiku w zakładce: profesjonalny fotograf ślubny. Miłego oglądania! ☺

Zdjęcie młodej pary w plenerze

Kochani mamy dla Was przygotowane specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

PLENER ŚLUBNY FAQ

Pytania i odpowiedzi

 • Jak wygląda plener w dniu ślubu?

  Nie zabieramy Wam zbyt dużo czasu w tym ważnym dla Was dniu. Zdjęcia plenerowe dniu ślubu wykonujemy najczęściej w trakcie przyjęcia weselnego. Zabieramy Was dwa trzy razy na takie krótkie 10 minutowe wyjścia. Mamy możliwość zrobienia Wam zdjęć o różnych porach dnia, przy różnym świetle a Wy nie macie dyskomfortu że zaniedbujecie gości,

 • Plener w dniu ślubu czy innego dnia?

  Jeśli nie macie pomysłu czy wybranego miejsca i chcecie to zrobić plener innego dnia „na siłę” to odradzamy. Jeśli myślicie, że nie będzie czasu to my Wam pokażemy że będzie czas. Natomiast jeśli chcecie mieć spokój na zdjęcia, bez presji czasu do tego macie „swoje” miejsca to zachęcamy do pleneru innego dnia. Zawsze też możemy pomóc z wyborem miejsca jeśli tylko opowiecie co Wam się marzy.

 • Gdzie zrobić plener ślubny?

  I tutaj jest pole do popisu… góry, mazury, morze, Polska, za granica czy gdzie dusza zapragnie. Jedyne na co zwracamy uwagę to fajnie aby to miejsce było z Wami w jakiś sposób związane. Czyli miejsce gdzie się poznaliście czy zaręczyliście ale oczywiście nie jest to warunek konieczny.

 • Więcej pytań i odpowiedzi