Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki zaprasza do zamawiania sesji narzeczeńskich, plenerów i reportaży ślubnych. Usługi profesjonalnego fotografa ślubnego kierujemy do najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością są reportaże ślubne. Dwóch fotografów w trakcie przygotowań Pary Młodej, na ślubie i weselu znacznie zwiększa jego atrakcyjność. Jeżeli chcecie mieć wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia w Waszym życiu zapraszamy do kontaktu!

sesja-narzeczenska-minsk-mazowiecki

Sesja narzeczeńska Mińsk Mazowiecki

Sesje fotograficzne dla par w Mińsku Mazowieckim

Fotografujemy, pary narzeczeńskie przygotowujące się do ślubu ale nawet jeżeli myśli o ślubie są dla Was jeszcze odległe również możecie zamówić usługę. Chętnie odwiedzimy Was w Mińsku Mazowieckim i wspólnie udamy się w jakieś magiczne miejsce na sesję zdjęciową. Możemy zaproponować kilka miejsc ale również jesteśmy Ciekawi Waszych propozycji. Sesję narzeczeńską w Mińsku Mazowieckim możemy zrobić np:

  • Przy najstarszej sośnie w Polsce
  • W parku im. Rodziny Dernałowiczów
  • Okolicy lotniska
  • Rezerwacie przyrody Pogorzel

minsk-mazowiecki-reportaz-slubny-fotograf-01

Reportaż ślubny Mińsk Mazowiecki

Usługi fotografii ślubnej w Mińsku Mazowieckim

Świadczymy profesjonalne usługi fotografii ślubnej w Mińsku Mazowieckim. Nasze reportaże ślubne wyróżnia możliwość bycia jednocześnie w dwóch miejscach. Jesteśmy małżeństwem i fotografią ślubną zajmujemy się od kilkunastu lat.

Chętnie będziemy Wam towarzyszyli w tych najważniejszych dniach. Chętnie Was odwiedzimy w dzielnicach i osiedlach Mińska Mazowieckiego: Anielina, Kędziarek, Nowe Miasto, Sendomierz, Stankowizna.

Plener ślubny Mińsk Mazowiecki

Plener ślubny w Mińsku Mazowieckim?

Tak! Bez problemu możemy go zrealizować w dniu ślubu np. w drodze z kościoła do sali weselnej. Oczywiście możemy się również umówić na inny dzień. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie i dzwońcie!

Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki Kontakt

Planujesz ślub w Mińsku Mazowieckim? Zapraszamy do kontaktu!

info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka 665-350-285
Marceli Rokicki 667-022-722