Profesjonalny fotograf ślubny w Wyszkowie zaprasza do rezerwacji terminów na swoje usługi. Fotografią ślubną zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy własne rozwiązania, które chętnie Wam przedstawimy. Wspólnie z żoną na dwa aparaty wykonujemy profesjonalne sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne oraz plenery ślubne. W Wyszkowie byliśmy już wiele razy. Znamy specyfikę tutejszych kościołów oraz mamy sprawdzone miejsca na sesje plenerowe. Jeżeli jesteście z Wyszkowa i planujecie tam ślub zapraszamy do współpracy.

fotograf-slubny-wyszkow-03

Sesja narzeczeńska Wyszków

Fotograf ślubny Wyszków – sesje narzeczeńskie

Wyszków jest nam bardzo bliski. Znamy okoliczne łąki, pola, lasy, zbiorniki wodne oraz rzeki. Każda z tych lokalizacji świetnie sprawdzi się na piękną sesję narzeczeńską. Podczas sesji oswoicie się z obiektywem i naszą obecnością. Opowiemy Wam o naszych doświadczeniach związanych z ceremoniami ślubnymi i odpowiemy na Wasze pytania oraz wątpliwości. Jako, że Wyszków leży nad rzeką Bug jest ona jedną z głównych osi naszego zainteresowania na miejsce sesji. Oczywiście są również inne ciekawe miejsca. Chętnie spotkamy się z Wami w:

  • okolicy rzeki Bug
  • okolicy Skuszewa
  • okolicy Rybienka Starego
  • okolicy Drogoszewa
  • okolicy Portu Biernackiego (punk widokowy)
  • Parku Karola Ferdynanda Wazy
  • Zespole Pałacowym Skarzyńskich
  • Bulwarze im. Kazimierza Deptuły
fotograf-slubny-wyszkow-01

Reportaż ślubny Wyszków

Fotograf ślubny Wyszków – reportaż ślubny

Wiemy jakim ważnym momentem w Waszym życiu jest ceremonia ślubna. My ze swojej strony możemy Was zapewnić, że każda chwila zarówno z etapu przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela zostanie zarejestrowana. Wiemy kiedy i gdzie mamy się pojawić. Jak zapanować nad ciemnymi niedoświetlonymi wnętrzami kościoła oraz sali ślubnej. Nasze zdjęcia z reportażu ślubnego opowiedzą piękną historię. Historię napisaną Waszymi i Waszych gości przeżyciami.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące realizacji reportażu ślubnego zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Zachęcamy też do odwiedzenia podstron naszej strony:

Plener ślubny Wyszków

Fotograf ślubny – plener ślubny

Kochani plener ślubny to zwieńczenie wielu godzin przygotowań, ceremonii i wesela. Jest to Wasza pierwsza sesja zdjęciowa już jako małżeństwo. Oczywiście możemy się umówić na plener ślubny w dniu uroczystości (np w trasie z kościoła na salę weselną) ale jeżeli będziecie mieli zbyt napięty grafik wykonamy ją innym terminie. Podobnie jak podczas sesji narzeczeńskiej na plener ślubny warto wybrać się w jakieś miejsce, które jest Wam bliskie. Park, rzeka, jezioro czy nawet góry.

Fotograf ślubny Wyszków kontakt

Numer telefonu i email do fotografa ślubnego w Wyszkowie

Zapraszamy do kontaktu! Fotograf ślubny Wyszków
info@nadwaaparaty.pl

Joanna Rokicka 665-350-285
Marceli Rokicki 667-022-722