Reportaż ślubny, czyli historia miłosna opowiedziana na zdjęciach, to pamiątka na całe życie. Z przyjemnością Wy i Wasi najbliżsi będziecie do niej wracać latami. Klasyczna fotorelacja składa się z 3 etapów: przygotowań w domu, uroczystej ceremonii i przyjęcia. Podczas każdego z nich jesteśmy obecni i poświęcamy Wam 100% uwagi.

W skład reportażu ślubnego wchodzi kilka elementów, które razem tworzą piękną pamiątkę na długie lata. Nasza usługa reportażu ślubnego zawiera:

 • przygotowania do ślubu – jesteśmy jednocześnie w domu Panny Młodej i Pana Młodego
 • ceremonia ślubu – to chwila kiedy powiecie sobie tak. Będziemy zarówno w kościele oraz urzędzie stanu cywilnego.
 • wesele – magiczny czas zapomnienia kiedy wszyscy bawią się wznosząc toasty za Wasze zdrowie 🙂

Reportaż ślubny przygotowania

Przygotowania w reportażu ślubnym mają szczególną magię. Emocje, które udzielają się wszystkim, zbliżenia na detale, moment, kiedy po raz pierwszy się spotykacie… Każdą z tych chwil uwieczniamy na pamiątkowych fotografiach, które rozpoczną Waszą opowieść. Co ważne: dokumentujemy równocześnie przygotowania w domu Panny Młodej i Pana Młodego. Macie więc pewność, że nic nam nie umknie.

Reportaż ślubny ceremonia

Przełomowa chwila w Waszym życiu! Ceremonia zajmuje kluczowe miejsce w reportażu ślubnym. Dlatego przez cały czas trzymamy palce na spustach migawek i chwytamy na zdjęciach najważniejsze momenty. Dokładnie wiemy co i kiedy się wydarzy. A dzięki temu, że działamy w duecie, możemy poświęcić uwagę równocześnie Wam i Waszym najbliższym.

Reportaż ślubny wesele

Godziny pełne radości, śmiechu i zabawy! Przyjęcie jest najbardziej dynamiczną częścią reportażu ślubnego. W czasie, kiedy będziecie świętować, my dyskretnie uwiecznimy Wasze szczęście na fotografiach. Jedno możemy Wam zagwarantować: będzie co wspominać!.

Reportaż ślubny cena

Współpraca z nami jest kompleksowa. Możemy wykonać dla Was sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i sesję plenerową, ale równie dobrze możecie zdecydować się na pakiet usług fotografii ślubnej, który obejmuje tylko relację z uroczystości i przyjęcia. Na ostateczną cenę składa się kilka elementów m.in. ilość godzin pracy fotografa, to czy mamy pracować w duecie, ilość zdjęć poddanej obróbce oraz dodatki. Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce: usługi fotografii ślubnej. Po zapoznaniu się z naszą propozycją zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przygotujemy specjalnie dla Was ofertę indywidualną na reportaż ślubny, która będzie uwzględniać Wasze potrzeby.

Reportaż ślubny fotograf

Z tej strony Asia i Marcel, zawodowo duet fotografów ślubnych, prywatnie szczęśliwe małżeństwo. Działamy „Na Dwa Aparaty”, żeby najpiękniejszą historię Waszego życia opowiedzieć ze wszystkimi szczegółami. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się osobiście. A tymczasem poznajcie bliżej nas i obejrzyjcie historie ślubne naszego autorstwa.

reportaż ślubny

Kochani mamy dla Was przygotowane specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

REPORTAŻ ŚLUBNY FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące reportażu ślubnego

 • Czy pracujemy w całej Polsce?

  Tak, pracujemy w całej Polsce. Większość reportaży robimy w woj. Mazowieckiem, łódzkim, lubelskim ale jesteśmy też w co jakiś czas w warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, czy podlaskim. Będziemy tak gdzie nas będziecie chcieli zaprosić.

 • Kto wybiera zdjęcia z reportażu ślubnego?

  Zdjęcia z reportażu wybieramy my. Sytuacja ta jest podyktowana dwoma rzeczami. Pierwsza to czas wyboru zdjęć. My robimy to szybciej, sprawniej niż Para Młoda a nam zależy na czasie abyście obrobiony materiał dostali szybko. Po drugie zbilansowana ilość zdjęć z każdego etapu reportażu, przygotowań, ceremonii i wesela.

 • Czy zawsze pracujemy w duecie?

  Nie zawsze pracujemy w duecie. Zależy to od oczekiwań Pary Młodej i mówiąc wprost od przeznaczonego budżetu. Co nie oznacza że praca wykonana w pojedynkę będzie gorsza. W ducie mamy kilka plusów takich jak spojrzenie damsko-męskie i w tej samej sekundzie dwie różne perspektywy.

 • Jaki jest termin otrzymania zdjęć od fotografa?

  Jedno z ważniejszych pytań, bo kto by chciał czekać miesiącami na zdjęcia. U nas zdjęcia otrzymujecie do 14 dni od Waszego ślubu. Dokładamy jednak starań aby było to szybciej niż 14.

 • Więcej pytań i odpowiedzi