Reportaż ślubny, fotorelacja z Waszego święta. Składa się z trzech etapów: przygotowań, ceremonii oraz wesela. Jesteśmy z Wami podczas każdego etapu i utrwalamy to co najważniejsze. Zatrzymamy w kadrze wszystkie najcenniejsze chwile! Dzięki wcześniejszej sesji narzeczeńskiej nie będziecie się krępować przed obiektywem a zdjęcia wyjdą bardzo naturalne.

Reportaż ślubny przygotowania

Pracujemy w duecie dzięki czemu nic nie umknie naszej uwadze podczas tworzenia reportażu ślubnego z przygotowań. Fotograf towarzyszy zarówno Pannie Młodej jak i Panu Młodemu. Nasi klienci nie muszą się martwić, że w którejś z ważnych chwil nas nie będzie. Niesamowicie poszerza to możliwości ukazania jednej i tej samej sceny z dwóch różnych perspektyw np. Panny Młodej czekającej w oknie na przyszłego męża i Pana Młodego, który właśnie podjeżdża samochodem pod dom wybranki.

Reportaż ślubny ceremonia

TA chwila! Najważniejsza ceremonia w ciągu dnia i Waszego życia. Największym naszym atutem w przygotowaniu reportażu z ceremonii zaślubin jest to, że ani na chwilę nie oderwiemy oczu od Pary Młodej a jednocześnie wyłapiemy radość i wzruszenie w oczach zgromadzonych gości. Jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki pracy we dwoje. Nasze reportaże ze ślubu są precyzyjne. Fotograf zawsze jest tam gdzie trzeba i wyłapuje TE najważniejsze momenty.

Reportaż ślubny wesele

Wesele. Czas zabawy i podziękowania Waszym gościom za uczestniczenie w tej wyjątkowej chwili. Podczas wesela podwójnie skupiamy się na wydarzeniach na sali. Pamiątka tego świętowania będzie wywoływała uśmiech na twarzach przez długie lata.

Reportaż ślubny cena

Poza przygotowanymi przez nas w ramach oferty pakietami fotografii ślubnej obejmującymi sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i plener ślubny wykonujemy pojedyncze sesje zdjęciowe. Cena samego reportażu ślubnego jest uzależniona od kilku czynników m.in. miejsca jej wykonania, ilości zdjęć oraz sposobu ich przekazania klientowi. Pełną wycenę będziemy mogli podać dopiero po poznaniu Waszych wymagań.

Reportaż ślubny fotograf

Jesteśmy małżeństwem, które połączyła pasja do fotografii. Od kilkunastu lat zajmujemy się zawodowo fotografią ślubną. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „O Nas”. Znajdziecie tam więcej informacji o nas samych oraz film ukazujący nas przy pracy.

reportaż ślubny

Reportaż ślubny galeria zdjęć

REPORTAŻ ŚLUBNY FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące reportażu ślubnego

 • Czy pracujemy w całej Polsce?

  Tak, pracujemy w całej Polsce. Większość reportaży robimy w woj. Mazowieckiem, łódzkim, lubelskim ale jesteśmy też w co jakiś czas w warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, czy podlaskim. Będziemy tak gdzie nas będziecie chcieli zaprosić.

 • Kto wybiera zdjęcia z reportażu ślubnego?

  Zdjęcia z reportażu wybieramy my. Sytuacja ta jest podyktowana dwoma rzeczami. Pierwsza to czas wyboru zdjęć. My robimy to szybciej, sprawniej niż Para Młoda a nam zależy na czasie abyście obrobiony materiał dostali szybko. Po drugie zbilansowana ilość zdjęć z każdego etapu reportażu, przygotowań, ceremonii i wesela.

 • Czy zawsze pracujemy w duecie?

  Nie zawsze pracujemy w duecie. Zależy to od oczekiwań Pary Młodej i mówiąc wprost od przeznaczonego budżetu. Co nie oznacza że praca wykonana w pojedynkę będzie gorsza. W ducie mamy kilka plusów takich jak spojrzenie damsko-męskie i w tej samej sekundzie dwie różne perspektywy.

 • Jaki jest termin otrzymania zdjęć od fotografa?

  Jedno z ważniejszych pytań, bo kto by chciał czekać miesiącami na zdjęcia. U nas zdjęcia otrzymujecie do 14 dni od Waszego ślubu. Dokładamy jednak starań aby było to szybciej niż 14.

 • Więcej pytań i odpowiedzi
º º º
Zapraszamy do kontaktu!
info@nadwaaparaty.pl
 
Joanna Rokicka – 665-350-285
Marceli Rokicki – 667-022-722