Ślub Patrycji i Ernesta – w kolorach bieli i wrzosu

para młoda przed hotelem boss w miedzeszynie

Reportaż ślubny w KOLORACH BIELI I WRZOSU

Ślub to wspaniała forma ukoronowania uczucia łączącego dwoje ludzi. Nie ma nic piękniejszego, niż patrzeć na parę zakochanych, takich jak Patrycja i Ernest podczas uroczystości, w tym szczególnym dniu.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Przed weselem odwiedziliśmy Nowożeńców w trakcie przygotowań do ceremonii. Patrycja szykowała się w domu Państwa Młodych. Z dostrzegalną gołym okiem – albo raczej okiem fotografa ślubnego – radością pracowała, by oczarować swojego Ukochanego.

Panna Młoda zdecydowała się na bardzo dziewczęcą sukienkę ozdobioną delikatną koronką, podkreślającą kobiecość. Romantyczna fryzura, delikatny makijaż dopełniły dzieła, były prawdziwą „kropką nad i”.

W tym czasie, w domu swoich rodziców, do ceremonii przygotowywał się Ernest, który na ten szczególny dzień wybrał klasyczny garnitur. Zamiast krawata zdecydował się na efektowną muszkę. Dzięki niej i kwiatom w butonierce prezentował się niczym prawdziwy dżentelmen.

ślubny makijaż u panny młodej w warszawie kot na zdjęciach ślubnych zapinanie sukni panny młodej ślubne przygotowania w warszawie fotografia ślubna na przygotowaniach

ŚLUB NA STARYM MIEŚCIE

Młodzi zdecydowali się na uroczystość zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego na Starym Mieście w Warszawie. Kiedy Patrycja i Ernest weszli do sali oczy wszystkich skierowane były tylko na tę dwójkę, która w momencie kulminacyjnym złożyła sobie przysięgę miłości i wierności i wymieniła się obrączkami. Było warto czekać na tę wzruszającą chwilę. Na fotografiach z reportażu ślubnego doskonale widać zażyłość i wzajemne uczucie, którym darzą się Nowożeńcy.

w drodze do USC w Warszawie USC w Warszawie ślubne zdjęcia fotografia ślubna w USC na starym mieście zdjęcia ślubne w USC w Warszawie fotografia ślubna w trakcie życzeń

ORSZAK ŚLUBNY

Po ślubie orszak ślubny, składający się z gości z Polski i Turcji, udał się na uroczystość weselną. Przyjęcie odbywało się w bardzo ciekawej, dość rustykalnej przestrzeni, która na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Połączenie bieli i wrzosów, będących motywem przewodnim wesela, było bardzo romantyczne i jednocześnie eleganckie. Dekoracje, na które zdecydowali się Patrycja i Ernest były niezwykle subtelne i zarazem stały się doskonałą kanwą dla zdjęć fotografia ślubna.

Wspaniałym urozmaiceniem przyjęcia weselnego i atrakcją dla gości były zimne ognie. Zapalenie ich okazało się także okazją do zrobienia fantastycznych, niezwykle oryginalnych zdjęć ślubnych (reportaż ślubny). Natomiast słodkim ukoronowaniem wesela był przyjemny dla oka i podniebienia, tort czekoladowy.

Trzeba przyznać, że cała zabawa weselna Patrycji i Ernesta odbywała się w bardzo rodzinnej i niezwykle radosnej atmosferze. Para Młoda oraz zgromadzeni goście zapamiętają ten wieczór na długo.

dekoracje ślubne para młoda przed hotelem boss w miedzeszynie fotografia ślubna sala hotel boss sala weselna w hotelu boss w warszawie zdjęcia ślubne dekoracji weselnych zdjęcie ślubne pary młodej na tle dekoracji w hotelu boss w Warszawie zdjęcia ślubne nocą zimne ognie tort weselny w hotelu bosszabawa weselna w hotelu boss w Warszawie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – NIEZAPOMNIANA PAMIĄTKA

Podobały Ci się zdjęcia ze ślubu i wesela Patrycji i Ernesta? Zajrzyj także na podstronę fotograf ślubny blog oraz naszego portfolio fotograf ślubny. Mamy nadzieję, że będą doskonałą inspiracją podczas organizacji własnej uroczystości weselnej. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług: usługi fotografii ślubnej – dla nas zdjęcia ślubne to szczególny element pracy, kiedy to staramy się oddać szczęśliwe chwile w niezapomniany sposób, który będzie wspaniałą pamiątką z tej wzruszającej i radosnej imprezy.

Zapraszamy na skrót ślubu Pauliny i Przemka – Elegancki i tradycyjny ślub z weselem