Przygotowania w reportażu ślubnym to szczególny czas. Miesiące czasem nawet lata planowania i dopinania wszystkiego na ostatni guzik mają swoje zwieńczenie właśnie dziś. Emocje temu towarzyszące udzielają się wszystkim. Dobry fotograf będzie nie tylko rejestrował następujące po sobie wydarzenia ale będzie również wspierał przyszłą parę małżonków.

To właśnie przygotowania rozpoczynają Waszą opowieść w naszym reportażu ślubnym. Dla nas to czas wytężonej pracy, skupiamy się na Was, detalu, symbolu, zastanym wnętrzu domu Panny Młodej i Pana Młodego oraz waszych najbliższych. Dzięki pracy we dwójkę jesteśmy jednocześnie w obu miejscach. Rejestrujemy wydarzenia, doradzamy i pomagamy. Pracę zaczynamy z samego rana. Jesteśmy z Wami już z chwilą, w której prace nad wyglądem Panny Młodej rozpoczyna fryzjerka i wizażystka.

Układanie pięknej fryzury, wkładanie sukni ślubnej, welonu, butów, zakładanie marynarki, krawata czy muszki to detale, które stanowią wspaniałe tło dla pozostałych wydarzeń tego dnia. To co się dzieje podczas przygotowań w Waszych domach jest niedostępne dla większości zaproszonych gości. Uwiecznienie tych chwil i później podzielenie się nimi podczas wspólnego oglądania zdjęć będzie wspaniałą przygodą. Podobnie wygląda sytuacja z samym dojazdem do kościoła. Uwiecznimy podróż Pana Młodego po Pannę Młodą. Pierwsze ich spotkanie, wspólną radość i uśmiech zgromadzonych towarzyszący tym wydarzeniom.

Reportaż ślubny w dwóch miejscach jednocześnie

Dzięki pracy we dwójkę rejestrujemy zarówno Waszą podróż do kościoła jednocześnie czekając na Was przed kościołem. Dzięki takiemu rozwiązaniu ważnym elementem naszego reportażu stają się Wasi goście, którzy gromadzą się i w zniecierpliwieniu oczekują Waszego przyjazdu. Oglądając zdjęcia będziecie mieli możliwość zobaczenia Waszego ślubu oczami Waszych najbliższych.

Przygotowania do ślubu check lista

Realizując reportaż z przygotowań do ślubu służymy dobrą radą i wsparciem. Im Para Młoda w dniu ślubu ma mniej na głowie tym lepiej. Na naszej stronie znajdziecie Check Listę jaką należy wykonać przygotowując się do ślubu. Natomiast poniżej publikujemy fragment dotyczący samego dnia ślubu i przygotowań.

  • sprawdźcie wcześniej naszykowane wymagane dokumenty
  • sprawdźcie czy świadek ma obrączki
  • pamiętajcie o udekorowaniu samochodu świeżymi kwiatami
  • odbiór wiązanki przez Pana Młodego
  • upięcie włosów
  • makijaż
  • kosmetyczka
  • zapasowe pończochy/rajstopy
  • igła z nićmi białymi i czarnymi
  • Panna Młoda buty na zmianę

Zachęcamy do obejrzenia historii ślubnych oraz portfolio fotografa ślubnego. Znajdziecie tam nasze przykładowe realizacje oraz mnóstwo inspiracji.


Kochani mamy dla Was przygotowane specjalne pamiątki oraz autorskie pakiety fotografii ślubnej. Sprawdźcie nasze usługi:
Usługi fotografii ślubnej

Powrót do: <-- reportaż ślubny