Cześć! Z tej strony Marceli i Asia. Para fotografów ślubnych, których możesz wynająć na swój wymarzony ślub w Nowym Dworze Mazowieckim. Pracujemy we dwójkę na dwa aparaty dzięki czemu nasze reportaże ślubne są wyjątkowe. Nie umknie nam żadna scena warta zapamiętania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

sesja-narzeczenska-fotograf-otwock

Sesja narzeczeńska Otwock

Pamiątkowe sesje narzeczeńskie w Otwocku

Przyszłym Parom Młodym zawsze proponujemy sesję narzeczeńską. Jest to święty początek współpracy. Dzięki sesji przedmałżeńskiej oswoicie się z obiektywem i będziecie mieli piękną pamiątkę. W Otwocku proponujemy takie miejsca jak:

  • Rezerwat przyrody Świder
  • Lasy Otwockie
  • Łysą Górę
  • Park miejski w Otwocku
  • Okolice rzeki Wisły

Oczywiście jesteśmy otwarci na inne lokalizacje. Nawet te oddalone o kilkaset kilometrów.

fotograf-otwock-sluby-wesela

Reportaż ślubny Otwock

Fotograf ślubny w Otwocku

Wspólnie z żoną od kilkunastu lat specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Dzięki pracy na dwa aparaty nasze reportaże ślubne są wyjątkowe. Nie umknie nam żadna ważna dla Was chwila czy to podczas przygotowań, ślubu czy wesela. Jednocześnie będziemy w domu Pani Młodej i Pana Młodego. Pokażemy ten najważniejszy w Waszym życiu dzień zarówno z Waszej perspektywy jak i Waszych gości! Jeżeli planujecie ślub w Otwocku zarezerwujcie termin już teraz!

Nasza oferta jest skierowana również do sąsiednich miast m.in.: Kołbiel, Karczew, Józefów, Góra Kalwaria.

Plener ślubny Otwock

Profesjonalny plener ślubny w Otwocku

Plener ślubny to nierozłączny element każdego ślubu. Może być wykonany tego samego dnia lub w innym terminie. W Otwocku jest wiele pięknych miejsc, w które możemy Was zabrać. Ciekawym miejscem jest pobliska rzeka Świder. Możemy również udać się nad Wisłę lub do lasu. Oczywiście możecie również zaproponować dowolne wybrane przez Was miejsce. Chętnie z Wami pojedziemy na sesję w góry czy nad morze. Wszystko zależy od Was!

Kontakt

Kontakt do fotograf ślubnego z Otwocka

Odezwijcie się do nas! Zapraszamy 🙂
info@nadwaaparaty.pl

Fotograf Piaseczno Joanna Rokicka 665-350-285
Fotograf Piaseczno Marceli Rokicki 667-022-722