Ewelina i Piotr – romantyczne przygotowania, wyjątkowa ceremonia

zdjęcie ślubne obrączek

Reportaż ślubny z wyjątkową ceremonią

Prawdziwa miłość to bezcenny skarb. Jak ją rozpoznać? Nic łatwiejszego, wystarczy spojrzeć na Ewelinę i Piotra. Sposób, w jaki tych dwoje młodych ludzi patrzy na siebie nie pozostawia wątpliwości, co do łączącego ich uczucia. Jego ukoronowaniem była ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne, na które przybyła najbliższa rodzina i przyjaciele Państwa Młodych.

Romantyczne przygotowania do ceremonii

Z Młodą Parą mieliśmy okazję spotkać się jeszcze w trakcie przygotowań do tego jakże wyjątkowego dnia. Zakochani szykowali się w Willi Estera, w której odbyło się również wesele. Oboje byli zdenerwowani, ale szczęśliwi, co bez trudu uchwycić można było na wykonanych przez nas zdjęciach.

Ewelina zdecydowała się na romantyczną kreację z prostym dołem i górą pokrytą efektowną koronką. Dopełnieniem jej ślubnego looku była dziewczęca fryzura, która dodawała Pannie Młodej uroku i czaru, oraz elegancki w swej prostocie bukiet białych róż. Nie ulega jednak wątpliwości, że najlepszym dodatkiem dla Panny Młodej był jej przyszły mąż, z którym spotkała się przed wyjazdem do kościoła. Piotr wybrał na ten szczególny dzień efektowny granatowy garnitur i stylową muszkę. Moment spotkania tej dwójki zakochanych na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej został uwieczniony na zdjęciach ślubnych, będących najlepszym dowodem na łączące Ewelinę i Piotra uczucie.

[przygotowania pana młodego zdjęcie ślubne obrączek suknia ślubna na przygotowaniach dekoracja ślubnych stołów fotografie pani młoda na przygotowaniach pan młody w trakcie przygotowań zdjęcia ślubne pana młodego przygotowania ślubne w willi estera pani młoda pruszków willa estera willa estera zdjęcia ślubne państwo młodzi powitanie

Uroczystości ślubne odbyły się w Pruszkowie

Zaślubiny odbyły się w Parafii św. Kazimierza w Pruszkowie. Słowami trudno jest opisać jak piękna była to ceremonia. Zakochani trzymając się za ręce weszli w nowy etap życia, na który tak długo czekali. Chwila ta była radosna i wyjątkowa, dzięki zgromadzonym w Kościele członkom rodziny i najbliższym przyjaciołom. Razem z księdzem, stali się oni naocznymi świadkami najważniejszego dnia w życiu Eweliny i Piotra.

kościół pruszków zdjęcia ślubne zdjęcia z przysięgi małżeńskiej zdjęcia ślubne pruszków fotografia ślubna pruszków zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna

Przy dźwiękach wystrzeliwanego konfetti Nowożeńcy opuścili kościół, by następnie móc przyjmować życzenia szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia od zgromadzonych gości. Po ceremonii wszyscy udali się na przyjęcie weselne. Jednak zanim się ono zaczęło na dobre, Piotr dopełnił tradycji, i przeniósł swoją nowo poślubioną Żonę przez próg sali weselnej. Nie obyło się również bez poczęstunku Młodej Pary chlebem i solą, toastów i pierwszego tańca Eweliny i Piotra. Wyjątkowość tej chwili została uchwycona na fotografiach ślubnych, które w przyszłości będą przypominać o tym wyjątkowym dniu. Przyjęcie weselne okazało się ogromnym sukcesem, były tańce, świetna muzyka i fotobudka dzięki, której zebrani goście bawili się wyśmienicie.

love w willi estara willa estera wesele zdjęcia weselne w willi estera pierwszy taniec państwa młodych weselne trunki kochanym rodzicom zdjęcia ślubne tort ślubny w willi estera fotografia ślubna oczepiny fotografia ślubna na oczepinach oczepiny na weselu w pruszkowie

Zapraszamy też na inne wpisy na naszym blogu -> Przemek i Paulina – elegancko i tradycyjnie
Przyjęcie weselne – Willa Estera
Film – Kurzawa Film Filmy Ślubne
Reportaż ślubnyNaDwaAparaty