Ania i Michał – ślub z taneczną nutą, wesele do białego rana

kościół w trakcie ślubu

Ślub i wesele do białego rana

Są takie dni, kiedy po prostu wszystko musi się udać. Każda kobieta czuje się jak księżniczka, mężczyznę rozpiera duma i chce o tym powiedzieć całemu światu. To oczywiście dzień ślubu. Data, na którą każda para czeka z niecierpliwością. I nawet stres schodzi później na dalszy plan, bo chodzi o to, żeby pokazać wszystkim, że zamierzamy spędzić z tą drugą osobą resztę życia. Właśnie tak było u Ani i Michała.

Przygotowania w gronie najbliższych

By tradycji stało się zadość, każde z Nowożeńców szykowało się do wielkiego dnia w swoich rodzinnych domach. Mogli liczyć na wsparcie świadków, którzy świetnie spisali się w swojej roli. Wszystko dopracowane, dopilnowane – tak, jak miało być. Wiadomo, że to Panna Młoda ma tego dnia być gwiazdą i olśniewać wszystkich. Ania wyglądała przepięknie – to udało nam się uchwycić w reportażu ślubnym. Ale wiadomo, że z największym zachwytem patrzył na nią oczywiście Michał.

fotografia obrączek ślubnych fotografia ślubna w trakcie przygotowań zdjęcia ślubne na przygotowaniach buty ślubne i pierścionek

Wzruszający ślub

Na ceremonię zaślubin Para Młoda wybrała parafię świętego Józefa Robotnika w Wołominie. Tam, przy swoich najbliższych, rodzinie i przyjaciołach, złożyli przysięgę małżeńską i nałożyli sobie obrączki. Właśnie od tego momentu zaczęli funkcjonować jako mąż i żona. I na każdym kroku było widać, że nie posiadają się z radości z tego powodu.

para młoda idąca do ołtarza fotografia ślubna w kościele zdjęcia ślubne w kościele w Wołominiekościół w trakcie ślubu

Wesele – zabawa do białego rana

Tuż po uroczystości w kościele wszyscy udali się do Domu Weselnego Zamkowa w Wołominie-Leśniakowiźnie. Były życzenia, toasty, wspólne śpiewy, ale też oczywiście muzyka i zabawy. O oprawę muzyczną, zabawę i integrację gości zadbał zespół Akord.

Jedną ze szczególnych chwil uroczystości był pierwszy taniec Pary Młodej. Ten był nietypowy i wyjątkowy, bo… grupowy. Najpierw Ania i Michał zaczęli od walca angielskiego. Potem dołączyła do nich grupa znajomych. I razem tańczyli sambę, tango, salsę i walca wiedeńskiego – to było doskonałe widowisko pełne pasji, rytmu i tego, co w tańcu towarzyskim najlepsze. Państwo Młodzi zakończyli występ efektownym podnoszeniem, czym wprawili w zachwyt wszystkich gości. Te szczególne, dość nieoczekiwane dla gości chwile – uwieczniliśmy na zdjęciach ze ślubu. Będą przez lata przypominać ten szczególny dzień Nowożeńcom i ich najbliższym.

W czasie zabawy znalazła się też chwila na pamiątkowe zdjęcia. Ania i Michał na plener wybrali pobliskie łąki i lasy, które znajdują się w okolicy sali weselnej. Wśród sielskich krajobrazów Państwo Młodzi prezentują się wspaniale – sami zobaczcie galerię zdjęć przygotowanych przez fotografa ślubnego.

drinki dla państwa młodych pierwszy pocałunek fotografia ślubna Wołomin pierwszy taniec fotografia ślubna Kobyłka pierwszy taniec razem ze znajomymi pierwszy taniec fotografia ślubna Sala Zamkowa prezenty od gości weselnych tort ślubny w Wołominie oczepiny pana młodegoobrączki ślubne na łące na łące w dniu ślubu zdjęcia zdjęcia ślubne na polu zdjęcia ślubne na łące plener ślubny w dniu ślubu ślubne po zmroku

Były oczywiście też podziękowania dla rodziców, oczepiny, tańce i wspólne zabawy. Wszyscy bawili się do białego rana. Impreza udała się znakomicie, co przez długie lata będą wspominać wszyscy uczestnicy.