Sesja Narzeczeńska – czy warto zrobić ?

pierścionek zaręczynowy w deszczu

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?

Chcecie wyjść dobrze na zdjęciach ślubnych Poczuć się przed obiektywem naturalnie i pozować bez stresu podczas mówienia sakramentalnego „Tak”?   Zapraszamy na sesje narzeczeńskie. Coraz więcej przyszłych młodych par z nich korzysta.

SESJA NARZECZEŃSKA TO TRENING PRZED FOTOGRAFIĄ ŚLUBNĄ

Korzystając z wprowadzonych w naszej ofercie sesji narzeczeńskich pary mogą zobaczyć, jak czują się przed obiektywem. Dla większości jest to pierwsza prawdziwa sesja zdjęciowa. My wiemy, że zawsze największym problemem dla młodych jest oswojenie się z obecnością fotografa. Zawsze staramy się, aby ten pierwszy kontakt był przyjazny, ale nie narzucający się.

Dzięki takiej sesji zdjęciowej narzeczeni przy fotografii ślubnej są w stanie bardziej precyzyjnie określić, co im odpowiada. Drugi kontakt z fotografem pokazuje, że podczas reportażu już wiedzą, jak powinni zachować się przed obiektywem. Widzą też, jak przebiega cały proces – od ustaleń, przez pozowanie, po wybór zdjęć i ich obróbkę. Także my – fotografowie – znając parę młodą jesteśmy w stanie dokładniej dopasować reportaż i plener ślubny do ich oczekiwań. Nić porozumienia powstała podczas sesji narzeczeńskiej procentuje lepszymi ujęciami podczas głównej gali – tj. ślubu i wesela.

Sesja narzeczeńska pomaga w doborze odpowiednich zahowań przed aparatem – pozowanie nie dla wszystkich jest sprawą łatwą. Często udzielamy rad, pokazujemy, jakie spojrzenia, gesty, ułożenie ciała dobrze prezentują się na zdjęciach. Zachęcamy narzeczonych do naturalnego stylu – ten zawsze doskonale oddaje charakter przyszłych nowożeńców.

Co więcej, pierwsze sesje zdjęciowe pozwalają na przemyślenie koncepcji planu czy pleneru podczas sesji ślubnej. Po sesji narzeczeńskiej łatwiej dochodzimy do porozumienia z przyszłymi małżonkami w zakresie doboru odpowiedniej przestrzeni na sesję ślubną. Dzięki temu, że się znamy, możemy wszystko zorganizować tak, aby spełniło oczekiwania państwa młodych.

KONTAKT Z FOTOGRAFEM

Dobry kontakt z fotografem pełni istotną rolę w przeprowadzeniu odpowiedniej sesji zdjęciowej. Narzeczeni mogą zastanowić się, czy my jako fotografowie im odpowiadamy – taka sesja jest idealną okazją do zapoznania się.

Niewątpliwie dbamy o to, aby odpowiednio dostosować się do oczekiwań narzeczonych i zrozumieć, na czym im zależy. W takich momentach przyszli państwo młodzi nie tylko oceniają nasz warsztat, ale i wyczucie. Jeśli będą zadowoleni z efektów naszej pracy, mogą wybrać naszą ofertę do udokumentowania ślubu.

WSPANIAŁA PAMIĄTKA

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to profesjonalne zdjęcia par, których często brakuje młodym. To piękne pamiątki z wspólnych chwil wolności przedmałżeńskiej. Zachęcamy przyszłych młodych do wykorzystania ich do oprawy graficznej uroczystości ślubnej. Takie fotografie będą świetnie się prezentować na zaproszeniach ślubnych, winietkach, podziękowaniach dla rodziców czy podziękowaniach przy zbieraniu na wózek. Utrzymane w podobnej do zdjęć ślubnych konwencji będą nawet miały wartość fabularną.

DOBRA ZABAWA

Sesja narzeczeńska powinna dobrze oddawać zainteresowania i styl pary. Pozowanie do zdjęć w starannie przemyślanej atmosferze może okazać się wspaniałą zabawą dla zaręczonych, którą będą długo wspominać. A my jako fotografowie nie będziemy im przeszkadzać w tej zabawie, dzięki czemu po pewnym czasie przestaną czuć się skrępowani – i będą po prostu korzystać z okazji.

Zapoznajcie się z naszą ofertą fotografii narzeczeńskiej: sesja narzeczeńska.