Sesja ślubna zero waste

produkty biodegradowalne w sesji slubnej

SESJA ŚLUBNA W ZGODZIE Z NATURĄ

Czy to sesja dla Nas?

Być może zadajecie sobie pytanie: czy sesja ślubna zero waste jest atrakcyjnym pomysłem na stworzenie wyjątkowej pamiątki najważniejszego dnia w życiu? Czemu nie? Możemy przygotować dla Was taką sesję. Czasy, w których żyjemy, niosą za sobą wiele nowych nurtów, które mogą wydawać się tylko trendami trwającymi tylko przez określony okres. 

Czy tak jest również z ideą zero waste?

Wśród ludzi budzi się coraz większa ekologiczna świadomość i dlatego wzrasta liczba zwolenników stylu życia, jakim jest zero waste.
Nasza planeta potrzebuje reakcji na ciągle zbyt dużą produkcję odpadów i nadmierną emisję zanieczyszczeń. Jesteśmy nie tylko mieszkańcami Ziemi. Jesteśmy przede wszystkim jej nieodłączną częścią i dlatego wszelkie zło, jakie jej wyrządzamy, ma ogromny wpływ na nasze życie.
Prawdopodobnie wielu z nas ślub i wszelkie jego elementy kojarzą się z przepychem oraz dużą ilością ozdób i dekoracji.

Używanie produktów biodegradowalnych

Pragniemy, aby ten wyjątkowy dzień i towarzysząca mu uroczystość pozostały niezapomniane. Sesja ślubna zero waste jest idealnym dowodem na to, że mniej znaczy więcej. Z produktów biodegradowalnych i darów natury można wyczarować minimalistyczne dekoracyjne cuda i elementy stylizacji Młodej Pary, które sprawią, że ślub i sesja ślubna zero waste, staną się absolutnie unikatowe.
Jesteśmy przekonani, że sesja ślubna zero waste, z której zdjęcia i film umieściliśmy poniżej, udowodni, że ze szczerej miłości dwojga ludzi do siebie nawzajem i miłości do świata może powstać najpiękniejsza pamiątka, która pozostanie z nimi na całe życie.

jakie buty na slub suknia mlodej w ziolach produkty biodegradowalne w sesji slubnej hotel borowina sesja slubna slub w stylu eko i bio dekoracje slubne z ziol pomysl na slub w stylu eko ziola na slubie i weselu ziola w bukiecie panny mlodej portret pana mlodego slub w stylu eko wesele z produktami bio para mloda na sesji w hotelu sesje plenerowe w dniu slubu sesja slubna styl zero waste

A tak wygląda sesja od kuchni.

Zobacz też stylizowaną sesję w Szklarni Grodzisk.

Firmy które wzięły udział w sesji:

Hotel Borowina
Karolina Twardowska Atelier
Ksis wedding shoes
Bizumania
Cuda Kwiatki
Amelia-Wedding.pl Zaproszenia ślubne
Muffinkowo
Organizer Ślubny
Róża Grochowska – Make Up
Dekoracje Konstancin
Wesele z Fantazją – organizacja Ślubów i Wesel
Film Your Wedding
My Na Dwa Aparaty

1 Koment. + Dodaj komentarz