Zapraszamy na sesje narzeczeńskie w Legionowie i jego okolicach! Sesja przedmałżeńska to okazja do oswojenia się z obiektywem i nawiązania bliższego kontaktu z fotografem. Wspólnie porozmawiamy o Waszym ślubie. Opowiecie nam o swoich oczekiwaniach a my zaprezentujemy Wam dodatkowe opcje z naszej oferty.

Sesje narzeczeńskie w Legionowie

Sesja przedmałżeńska to świetny pomysł! Będziecie mieli wspaniałą pamiątkę z okresu narzeczeństwa. Wspólnie z żoną od kilkunastu lat zajmujemy się fotografią ślubną. Byliśmy w Legionowie wiele razy realizując zarówno sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne oraz plenery ślubne. Znamy fajne miejsca, w które chętnie Was zabierzemy. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy Wasze potrzeby i szczegóły realizacji zlecenia.

Pamiętajcie sesja narzeczeńska to czas świetnej zabawy, której efektem będzie pamiątka na całe życie. Polecamy nasz cykl artykułów na blogu dotyczący stylizowanych sesji narzeczeńskich:

Gdzie w Legionowie zrobić sesję narzeczeńską

W samym Legionowie oraz jego najbliższych okolicach jest wiele pięknych miejsc idealnie nadających się na tło sesji zdjęciowej. Na sesję narzeczeńską w Legionowie proponujemy takie miejsca jak: Okolice rz. Wisły, okolice rz. Narew, Park Miejski, Park im. Jana Pawła II, Jezioro Zegrzyńskie, Leśne Jeziorko oraz Jezioro Kaczka. Jak macie swoje ulubione miejsca chętnie je z Wami odwiedzimy. Jesteśmy również otwarci na realizację sesji w dalszej lokalizacji.

Sesja narzeczeńska w sadzie Legionowo