Wydarzenie, które zapamiętacie do końca życia. Wasz ślub! Dzięki reportażowi ślubnemu nie umknie wam tego dnia żadna ważna chwila! Od kilkunastu lat zajmujemy się dokumentowaniem ślubów. Do naszej pracy podchodzimy w stu procentach profesjonalnie. Rezerwując u nas termin macie pewność, że będziemy na czas i damy z siebie wszystko by reportaż z Waszego święta był wyjątkowy.

Reportaż ślubny w Legionowie i okolicach

Specjalizujemy się w wykonywaniu reportaży ślubnych. Nasze usługi są dostępne na terenie Legionowa oraz okolicznych miejscowości: Jabłonna, Nieporęt, Białobrzegi, Wieliszew, Chotomów, Olszewnica, Wólka, Suchocin i innych. Reportaż ślubny składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to przygotowania. Jesteśmy zarówno u Panny Młodej jak i Pana Młodego. W drodze pomiędzy domami Młodych oraz w drodze do kościoła. Drugi etap to ceremonia zaślubin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Podczas tego etapu skupiamy się zarówno na Was jak i Waszych gościach. Emocje, łzy wzruszenia oraz radość to nieodłączny jego element. Ostatnim trzecim etapem jest wesele. Czas nieskrępowanej zabawy wśród najbliższych 🙂 Oczywiście jeżeli salę weselną macie zarezerwowaną poza Legionowem nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Dojedziemy w każdą wskazaną lokalizację.

Fotograf parafia Legionowo

Reportaże ślubne wykonujemy w kościołach parafii Legionowo m.in. Parafii Matki Bożej Królowej Polski, Parafii Zesłania Ducha Świętego, Parafii św. Wincentego, Parafii bł. Ignacego, Parafii św. Józefa, Parafii Niepokalanego Serca Maryi i pozostałych. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji treminów.

Para Młoda ze świadkami reportaż ślubny