Stylizowane Sesje Narzeczeńskie cz.3 – „Rzepak”

warszawa sesje stylizowane

Sesja Narzeczeńska – Wędrówka w indyjskie kolory

Tym razem chcemy Was zabrać na plan zdjęciowy i filmowy na … pole rzepaku. Miejsce zostało bajecznie przygotowane przez JOKO flowers i Peony wedding, no i te kolory od których nie można było oderwać wzroku.
Bohaterami tego pleneru są Karolina i Bruno. Sceneria dzięki tym kolorom kojarzy nam się z indyjskimi miejscami a to przecież Polska, podwarszawskie pola i łąki niedaleko Konstancin-Jeziorna.
Jak zawsze u nas atmosfera sielankowa, luz i przyjemość z dobrze wykonanego zadania. Jak już się nacieszymy pracą to później zjadamy „prawie” wszystkie przyniesione dodatki 🙂

Kto ma ochotę na stylizowaną sesję narzeczeńską?

Jeśli macie ochotę oddać się w nasze ręce i zrobić sobie ogromną przyjemność i pamiątkę w postaci takiej sesji to serdecznie zapraszamy. A już niedługo pojawią się zdjęcia ze stylizowanych sesji ślubnych więc pary które chcą zrobić sobie plener ślubny również gorąco zapraszamy.
Piszcie do nas na info@nadwaaparaty.pl a my już zajmiemy się całą resztą.
Przy sesji współpracowali z nami:
MIEJSCE: pole rzepaku
DEKORACJA: JOKO flowers
WEDDING PLANNER: Peony wedding
MUA: Ula Gajewska Make Up & Hair Design
FLORYSTYKA: JOKO flowers
TORT: Tort’obello – Pracownia Cukiernictwa Artystycznego
DRESS: Single Styl
FOTO: Film Your Wedding

A teraz oglądajcie 🙂

na końcu będzie film i ciasto 😉

Single Styl suknie torty Tort'obello pele rzepaku i sesja narzeczeńska warszawa sesje stylizowane rzepak sesja narzeczeńska rzepak na sesji narzeczeńskie fotografia sesji narzeczeńskich pod warszawą atrybuty do sesji narzeczeńskich konstancin jeziorna sesja stylizowanapiaseczno sesja narzeczeńska konstancin sesja w rzepaku sesje narzeczeńskie w pisaecznie k. Warszawy sesje narzeczeńskie w konstancinie pod warszawą

torty od Tort'obello

 

Koniecznie zobaczcie inne sesje stylizowane: Sesja Narzeczeńska Rustykalna i Sesja Narzeczeńska na bagnach