Plener ślubny to okazja by zachować w kadrze wyłącznie Was! Możemy umówić się na plener w dniu ślubu lub w innym dowolnym terminie. Okolice Legionowa obfitują w miejsca do tego stworzone! Świetne zdjęcia wyjdą nad rzeką Wisłą, Narwią oraz jeziorem Zegrzyńskim. Możemy również pojechać gdzieś dalej.

Plener ślubny w okolicy Legionowa

Legionowo i jego okolice to wymarzone miejsce na plener ślubny. Bliskość rzeki Wisły i jej pobliskimi atrakcjami sprawia, że realizacja pleneru w tej okolicy to sama przyjemność. Jezioro Kiepura, Znikająca Wyspa, Wyspa Dzików, Rezerwat przyrody Jabłonna, Jezioro Zuzanka, liczne rozlewiska, starorzecza, piękne malownicze brzegi Wisły to tylko fragment atrakcyjnej lokalizacji miasta. Kolejne znajdują się na północ od Legionowa czyli rzeka Narew od jej ujścia do Jeziora Zegrzyńskiego z nim włącznie.

Jeżeli jesteście zdecydowani na plener ślubny zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy telefonicznej opowiemy Wam o etapach jego realizacji i ustalimy termin. Pamiętajcie by zajrzeć na pozostałe strony naszej witryny. Znajdziecie tam sporo inspiracji związanych z realizacją pleneru ślubnego: Historie ślubne oraz Portfolio fotografa ślubnego. Zajrzyjcie również po garść inspiracji na nasz blog fotografa ślubnego.

Plener ślubny nad Wodą w okolicy Legionowa