Profesjonalne usługi fotografii ślubnej w Legionowie. Oferujemy sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne oraz plenery ślubne. Fotografujemy we dwójkę dzięki czemu nasze reportaże są wyjątkowe! Będziecie mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jeżeli trafiliście tu przez przypadek szukając inspiracji na Wasz wymarzony ślub zapraszamy do odwiedzenia zakładki Historie Ślubne oraz Bloga. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie.

sesja-narzeczenska-legionowo-fotograf

Sesja narzeczeńska Legionowo

Sesja przedmałżeńska dla par

Sesja przedmałżeńska to świetny pomysł! Będziecie mieli wspaniałą pamiątkę oraz oswoicie się z pracą przed obiektywem. Na sesję narzeczeńską w Legionowie i jego okolicach proponujemy takie miejsca jak:

  • Okolice rz. Wisły
  • Okolice rz. Narew
  • Park Miejski
  • Park im. Jana Pawła II
  • Jezioro Zegrzyńskie

reportaz-slubny-legionowo-fotograf

Reportaż ślubny Legionowo

Reportaż ślubny w Legionowie i okolicach

Dzień, który zapamiętacie do końca życia. Wasz ślub! Zapamiętajcie każdy moment tego dnia! Nasze profesjonalne usługi fotografii ślubnej skierowane są do przyszłych Par Młodych chcących mieć najwspanialszą pamiątkę z możliwych. Fotografujemy we dwoje. Jesteśmy przez cały czas zarówno z Panną Młodą jak i Panem Młodym. Z Parą Młodą oraz gośćmi. Nic nam nie umknie! Będziecie mieli pamiątkę w postaci kadrów widzianych zarówno z Waszej perspektywy jaki i Waszych gości!

Fotograf ślubny Legionowo świadczy również usługi dla okolicznych miejscowości: Jabłonna, Nieporęt, Białobrzegi, Wieliszew, Chotomów, Olszewnica, Wólka, Suchocin.

Plener ślubny Legionowo

Sesja Pary Młodej w Legionowie i jego okolicach

Plener ślubny to okazja by zachować w kadrze wyłącznie Was! Możemy umówić się na plener w dniu ślubu lub w innym dowolnym terminie. Okolice Legionowa obfitują w miejsca do tego stworzone! Świetne zdjęcia wyjdą nad rzeką Wisłą, Narwią oraz jeziorem Zegrzyńskim. Możemy również pojechać gdzieś dalej. Wszystko zależy od Was! Zapraszamy 🙂

plener-slubny-legionowo-fotograf

Legionowo fotograf kontakt

Napisz do nas! Zapraszamy do kontaktu 🙂

info@nadwaaparaty.pl

Fotograf Piaseczno Joanna Rokicka 665-350-285
Fotograf Piaseczno Marceli Rokicki 667-022-722