Targi Ślubne – Warsaw Wedding Days

targi ślubne oferta fotografii

Fotografia ślubna targi w Warszawie

Targi ślubne to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdej przyszłej Panny Młodej. Można znaleźć prawie wszystkich interesujących Was usługodawców. Suknie ślubne, obrączki, papeteria, zespoły muzyczne, Dj-ów, florystki, wedding planerów, filmowców i oczywiście fotografów ślubnych. Nie może więc tam zabraknąć nas Usługi fotografii ślubnej.

Nie wystawiamy się jednak na wszystkich targach. Wybieramy 2, 3 daty i miejsca które są wg. nas najbardziej wartościowe zarówno dla nas jak i dla Par Młodych. Zdjęcia które zobaczycie tutaj są z targów ślubnych, które odbywają się w Ptak Expo w Nadarzynie. Wystawiamy się na nich od początku i z czystym sumieniem możemy je polecić. Możecie już wpisać w swoje kalendarze daty 19 i 20 września 2020 – Warsaw Wedding Days. Pilnujcie też naszych fanpage bo zawsze jako wystawcy mamy darmowe wejściówki 😉 które oczywiście Wam rozdajemy.

Dla Was to świetna okazja zobaczyć materiały na żywo, porównać oferty ale również osobiście poznać usługodawców. My nad wszystko cenimy spotkania z Parami Młodymi a na targach mamy ich pod dostatkiem. Dla nas usługodawców oprócz zaprezentowania się potencjalnym klientom jest jeszcze jedna wartość. Poznajemy innych usługodawców z którymi nawiązujemy współpracę i polecamy się wzajemnie. Zajdziecie tu kilka zdjęć takich firm jak: Poeny Wedding, To Te Kwiaty, Blushy z którymi współpracujemy.

Zobaczcie wspomnienie z targów w 2019 roku i do zobaczenia we wrześniu 2020 i 2021 roku.

Jeśli chcecie poznać naszą ofertę zapraszamy serdecznie -> Usługi fotografii ślubnej

fotografia ślubna warszawa

targi ślubne polecane firmy

targi ślubne oferta fotografii

prezentacja albumów na targach na dwa aparaty w nadarzynie na targach PTAK targi ślubne na targach ślubnych w nadarzynie targi iślubne suknie iza janachowska targi ślubne drewniane pudełka na zdjęcia peony wedding Ptak Expo targi ślubne rafał dąbrowski to te kwiaty oferta blushy targi ślubne nadarzyn ptak expo blushy Nadarzyn Targi ślubne na targach w nadarzynie fotografia ślubna