Fotograficzne studio plenerowe

studio-plenerowe-dla-fotografow6

Otwieramy Strefę Pleneru dla fotografów!

Mamy nowinę! Ostatnie tygodnie upłynęły nam na wprowadzaniu w życie pomysłu, z którym nosiliśmy się już od dłuższego czasu. Dlatego też z ogromnym podekscytowaniem i radością puszczamy w świat dobre wieści. Pragniemy zaprosić Was, Drodzy Koledzy i Koleżanki po fachu, do leśnego zakątka w podwarszawskiej wsi, gdzie będziecie mogli dać upust wyobraźni przy sesjach plenerowych i komercyjnych dla Waszych klientów. Do miejsca, w którym bez pośpiechu i w miłych okolicznościach przyrody wykonacie najpiękniejsze ujęcia do swojego portfolio.

Witajcie w Strefie Pleneru, kreatywnej przestrzeni do sesji zdjęciowych, stworzonej przez fotografów dla fotografów ☺

Urokliwa lokalizacja na sesje w plenerze

Z doświadczenia wiemy, że wybór miejsca na stylizowaną sesję plenerową nie jest łatwy… Po pierwsze powinno być pięknie i spokojnie. A po drugie przydałaby się też możliwość aranżacji według indywidualnych potrzeb. I właśnie tymi dwoma aspektami kierowaliśmy się przy projektowaniu Strefy Pleneru pod Warszawą, w małej miejscowości Nadma.

Fotograficzne studio plenerowe

To przestrzeń dla każdego, kto wierzy, że natura tworzy najpiękniejsze tło dla pamiątkowych kadrów. Do dyspozycji oddajemy Wam tutaj ponad 1500 m2 naszej przestrzeni z wyposażonym drewnianym domkiem i z tarasem o powierzchni 40 m2. Ulokowana jest z dala od miejskiego zgiełku i ciekawskich spojrzeń, dzięki czemu gwarantuje prywatność podczas pracy z klientami. Cały ten zakątek będziecie mogli wykorzystać pod studio plenerowe i urządzić dowolnie w zależności od tematyki projektu oraz własnych preferencji. Część akcesoriów zapewniamy już na miejscu. Przygotowanie dodatkowych stylizacji pod konkretny projekt możecie zlecić nam lub załatwić we własnym zakresie.

Macie wolną rękę i ogranicza Was jedynie wyobraźnia ☺

Miejsce, w którym powstają niezwykłe historie

W Strefie Pleneru kreatywne koncepcje fotograficzne możecie realizować o każdej porze dnia i nocy. To tu bez pośpiechu wykonacie romantyczną sesję narzeczeńską po zmroku. Świece i lampki migocące na tle drzew zagwarantują spektakularną scenerię do pamiątkowych kadrów. Ale nie tylko.

Leśny krajobraz o poranku, kiedy mgła unosi się nad ziemią, genialnie podkreśli zmysłowość podczas sesji kobiecych. Promienie słońca przenikające przez korony drzew stworzą magiczny klimat dla sesji ciążowych. Pisząc krótko: Strefa Pleneru nadaje się do przeprowadzenie każdego rodzaju sesji zdjęciowej. Przetestowaliśmy to osobiście.

Tu się pracuje i odpoczywa jednocześnie

Pasję do fotografowania przekłuliśmy w sposób na życie. Podróżujemy i odkrywamy nowe miejsca,  równocześnie realizując sesje zdjęciowe w całej Polsce. Jak widzicie, lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym prywatnie i zawodowo. Dlatego przy projektowaniu Strefy Pleneru zadbaliśmy, o to, by praca przy sesjach plenerowych była dla Was odskocznią od codzienności i miłym doświadczeniem.

Wy i bohaterowie Waszych zdjęć zaznacie tu beztroskiego relaksu, odpoczywając na hamakach i popijając aromatyczną kawę. A jeśli nie goni Was czas, polecamy zabrać coś na ząb i w przerwie między ujęciami urządzić sobie wspólny piknik. Tym sposobem sesja plenerowa zamieni się w przygodę, którą wszyscy zapamiętacie na długo.

studio-plenerowe-dla-fotografow13

Wynajem miejsca na sesję zdjęciową

Interesuje Was realizacja sesji plenerowej pod Warszawą? Szukacie zacisznej lokalizacji do zdjęć, które można dowolnie zaaranżować? A więc trafiliście doskonale.

Odkryjcie Strefę Pleneru i poznajcie wszystkie jej możliwości. Jeśli rozglądacie się za kameralną miejscówką do tematycznych sesji plenerowych dla swoich klientów, napiszcie do nas niezobowiązująco info@nadwaaparaty.pl. Z przyjemnością sprawdzimy dostępne terminy i udzielimy szczegółowych informacji.

Wszystkie aktualności dotyczące Strefy Pleneru publikujemy na Fan Page. Tam także będziemy dzielić się z Wami kulisami naszej pracy i fotograficznymi inspiracjami. A więc już dziś zapraszamy do obserwowania.

I rzecz jasna: bądźmy w kontakcie! ☺