Detale ślubne w naszych obiektywach

szkatułka na obrączki

Detale ślubne na zdjęciach – jedni lubią inni nie

Robiąc reportaż ślubny zawsze robimy fotografie detali ślubnych. Są i tacy co nie zwracają na to uwagi, jednak my wiemy jak bardzo staraliście się aby Wasze wesele było perfekcyjne, dlatego chcemy uwiecznić każdy nawet najmniejszy element. Często jest tak, że robicie je własnoręcznie, np. w podziękowaniu dla gości, więc jak może nie być ich na zdjęciach.

Znajdź inspiracje

Znajdziecie tutaj nie tylko zdjęcia ślubne z reportaży ale także zdjęcia, które robiliśmy na naszych sesjach stylizowanych. Przygotowaliśmy fotografie z kategorii: słodkości, prezenty dla gości, bukiety ślubne, biżuteria ślubna, dekoracje stołów, papeteria. Może znajdziecie tutaj pomysły na dekorację swoich stołów lub inne pomysły. A co najważniejsze na końcu podamy Wam kto to tak wszystko pięknie wyprodukował i przygotował.

Jeśli chcecie poznać naszą ofertę zapraszamy serdecznie -> Usługi fotografii ślubnej

tort ślubny zdjęcia sukni ślubne prezenty dla gości biżuteria ślubna fotograf warszawa stół weselny ślubne talerze warszawa suknia ślubna zdjęcia ślubne ślubny torcik zdjęcia słodycze na stołach ślubnych napoje na ślub szkatułka na obrączki słodycze na zdjęciach ślubnych kwiaty ślubne razem lepiej słodkie dekoracje stół weselny bukiet ślubny fotograf piaseczno biżuteria ślubna fotografia ślubna biżuteria ślubna fotograf piaseczno papeteria ślubna detale ślubne fotografie warszawa słodkości na plenerze ślubnym królowa balu ślubna papeteria ślubne dekoracje piaseczno dekoracje stołów ślubnych ślubny bukiet

Słodkości – Tort’obello
Biżuteria – Elle
Papeteria – Save the Date, Royal Cards
Sukulenty – Projekt Bukiet
Suknie Ślubne – Marta Trojanowska Suknie Boho
Dekoracje – Dekoracje Konstancin
Florystka – JOKO flowers