Przedślubne sesje narzeczeńskie w Otwocku. Nasza oferta skierowana jest do przyszłych Młodych Par. Jeżeli planujecie ślub pamiętajcie by przed nadejściem jego daty oswoić się z obecnością fotografa. Wspólnie wybierzemy się w plener i zrealizujemy magiczną sesję narzeczeńską w Otwocku. Będzie ona świetną pamiątką z okresu przygotowań do ślubu.

Przedślubna sesja narzeczeńska w Otwocku

Otwock ze względu na swoje położenie zaliczany jest do aglomeracji warszawskiej. Miasto z jednej strony graniczy z Józefowem, stolicą a z drugiej z Karczewem i Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. W jego zachodnich krańcach sięga rzeki Wisły. Planując sesję narzeczeńską w Otwocku do wyboru macie dużą ilość pięknych i malowniczych miejsc. Pola, łąki, lasy i malownicze rzeki są wszystkim czego potrzebujemy by w okolicy Otwocka zrealizować wyjątkową sesję narzeczeńską. Jeżeli, któreś z Was wychowało się w Otwocku być może ma własne ulubione miejsca. Chętnie je poznamy!

Miejsca na sesję narzeczeńską w Otwocku i okolicach

W Otwocku i jego okolicach jest naprawdę dużo atrakcyjnych lokalizacji idealnych na sesję narzeczeńską. Proponujemy takie miejsca jak: rezerwat przyrody Świder, lasy otwockie, Łysą Górę, park miejski w Otwocku, okolice rzeki Wisły i rzeki Świder. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne lokalizacje. Wiele par decyduje się na sesję w miejscu, które ich połączyło. Czasem jest to centrum miasta, park ale również miejsca odleglejsze. Nawet te oddalone o kilkaset kilometrów. Byliśmy już na sesjach w górach, nad morzem, w miastach gdzie Pary studiowały.

Jeżeli jesteście zdecydowani na sesję narzeczeńską prosimy o kontakt. Wspólne zastanowimy się nad jej lokalizacją. Zapraszamy również do odwiedzenia podstron na, których znajdziecie przykładowe realizacje. Zajrzyjcie na strony: portfolio fotograf ślubny, historie ślubne, blog fotografa ślubnego.

Sesja narzeczeńska w tle architektura drewniana stodoła