Nadszedł Wasz dzień ślubu w Otwocku! Miesiące przygotowań, pilnowania terminów, załatwiania różnych spraw. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Czekacie zniecierpliwieni i podekscytowani. Mówicie sobie TAK! Tańczycie pierwszy taniec i bawicie się z gośćmi do białego rana. Wszystko poszło wspaniale ale uwierzcie nam na słowo. 90% tego co się wydarzyło nie będziecie pamiętali. Stres, ekscytacja, radość i czas zrobią swoje. Jedyne chwile, które zapadną Wam w pamięci to te, które się wydarzyły ale również zatrzymała je w czasie migawka aparatu. Stąd tak istotny jest profesjonalnie wykonany reportaż ślubny!

Reportaż ślubny w Otwocku

Dzięki pracy we dwójkę nasze reportaże ślubne w Otwocku są wyjątkowe. Nie umknie nam żadna ważna dla Was chwila czy to podczas przygotowań, ślubu czy wesela. Jednocześnie będziemy w domu Pani Młodej i Pana Młodego. Pokażemy ten najważniejszy w Waszym życiu dzień zarówno z Waszej perspektywy jak i Waszych gości! Jeżeli planujecie ślub w Otwocku zarezerwujcie termin już teraz! Im wcześniej tym lepiej.

Nasza oferta jest skierowana do miasta Otwock ale również do sąsiednich miast m.in.: Kołbiel, Karczew, Józefów, Góra Kalwaria. Byliśmy u Was już wiele razy. Znamy lokalizacje oraz specyfikę oświetlenia kościołów i lokalnych domów weselnych. Posiadamy profesjonalny niezbędny sprzęt i umiejętności, które są potrzebne na każdym etapie wykonania reportażu ślubnego. Służymy również poradą. Jeżeli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Fotograf parafia Otwock

Realizujemy reportaże ślubne na terenie kościołów parafii w Otwocku ale nasza oferta fotografii jest szersza. Możecie również zamówić sesję narzeczeńską oraz plener ślubny. Wszystkie te elementy razem spięte będą wspaniałą klamrą Waszego ślubu w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego w Otwocku.

Pierwszy taniec Parafia Otwock