Planujecie ślub w województwie Mazowieckim? Pamiętajcie by przed tym ważnym dniem oswoić się z obiektywem i obecnością fotografa. Idealną okazją by to zrobić jest sesja narzeczeńska! Poznamy się, opowiecie nam o Waszym wymarzonym ślubie. Wspólnie wyruszymy na kilkugodzinną wycieczkę, której efektem będzie piękna sesja narzeczeńska.

Przedślubna sesja zdjęciowa w województwie Mazowieckim

Województwo Mazowieckie liczy ponad 35 tysięcy kilometrów kwadratowych i obejmuje swoim zasięgiem oprócz Warszawy takie miasta jak Ostrołękę, Mławę, Płock, Radom, Ostrów Mazowiecki, Pułtusk, Ciechanów, Płońsk, Sochaczew, Zwoleń, Kozienice, Siedlce oraz wiele innych. Duża ilość pięknych rozwiniętych miast, świetna komunikacja pomiędzy nimi to niewątpliwie atuty województwa Mazowieckiego. Liczne rzeki, parki sprzyjają wypoczynkowi ale są też świetnym tłem dla realizacji sesji narzeczeńskich. To właśnie w te miejsca będziemy chcieli Was zabrać.

Miejsca na sesję narzeczeńską w województwie mazowieckim

Jedno z najczęściej wybieranych miejsc to rzeka Wisła. Ciągnie się ona przez całe województwo dzieląc je po równo na dwie części. O atutach tej największej w Polsce rzeki nie będziemy się rozpisywali. Jednego możecie być pewni sesje o wschodzie oraz zachodzie słońca podczas „złotej godziny” nad rzeką Wisłą są jednymi z najbardziej spektakularnych! Nad Wisłą byliśmy już wiele razy i za każdym razem efekty sesji są fenomenalne! Zawsze chętnie wracamy nad jej brzeg.

W woj. mazowieckim są też inne malownicze rzeki, które idealnie nadają się na sesję narzeczeńską. Są to m.in. Narew, Pilica oraz Bug. Piękne fotografie wychodzą nad Jeziorem Zegrzyńskim. Jego plażach, portach i pomostach. Wszelkiego rodzaju zbiorniki wodne, stawy, małe jeziorka, fontanny w parkach będą atrakcyjnym tłem dla Waszej sesji. Jeżeli macie swoje ulubione miejsca chętnie je odwiedzimy.

Kolejną lokalizacją idealną na sesję narzeczeńską w mazowieckim to parki. Zarówno te małe miejskie jak i te duże: Kampinoski Park Narodowy, Bolimowski Park Krajobrazowy, Gostyńsko-Włocławski Park Krajobrazowy, Kozienicki Park Krajobrazowy oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy. W przypadku parków mamy swoje sprawdzone lokalizacje ale tutaj również możemy zdać się na Waszą pomysłowość.

Oczywiście nie tylko utarte szlaki i trasy typowo turystyczne będą idealnym miejscem na sesję. Województwo mazowieckie ma również do zaoferowania przepiękne sady jabłoniowe, wiosną kwitnące pola rzepaku oraz piękną architekturę.

Sesja narzeczeńska w miastach woj. mazowieckiego

Nie zawsze pary wybierają na sesje narzeczeńską otoczenie przyrody. Coraz więcej par decyduje się na sesję w ich rodzinnym mieście w otoczeniu lokalnej architektury. Co ciekawe nie zawsze tej historycznej. Oczywiście sesja zdjęciowa na starym mieście była, jest i będzie bardzo atrakcyjna ale nowoczesne budownictwo wcale nie ustępuje w swojej formie dawnej myśli architektonicznej. Zdjęcia zrealizowane w centrum miasta, waszych ulubionych miejscach może być niesamowitą pamiątką okresu waszego narzeczeństwa.

Sesja zdjęciowa poza województwem mazowieckim

Kochani jesteśmy i tworzymy dla Was. Nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wspólnie pojechali realizować sesję narzeczeńską w góry czy nad morze.
Sesja narzeczeńska poza województwem mazowieckim

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty fotografii: Sesja narzeczeńska, Reportaż ślubny, Plener ślubny.