Bierzecie ślub w mieście województwa mazowieckiego? Pamiętajcie by zaplanować plener ślubny! Będzie on stanowił wspaniały dodatek do Waszego reportażu ślubnego! Pary Młode mogą zdecydować się na plener w dniu ślubu np. w drodze z kościoła na salę weselną lub innego dowolnego dnia po ślubie. Naszym zdaniem obie formy są dobre i świetnie się sprawdzą.

Fotograf na plener ślubny w województwie mazowieckim

Realizujemy plenery ślubne w całym województwie mazowieckim. Fotografujemy w otoczeniu przepięknej mazowieckiej przyrody oraz architektury. Liczne parki krajobrazowe, narodowe oraz rzeki idealnie nadają się na tło dla Młodej Pary. Plener ślubny w Kampinoskim Parku Narodowym nad rzeką Wisłą czy w otoczeniu Starego Miasta nie może nie wyjść! Jeżeli tylko będziemy mieli wolny termin wspólnie zaplanujemy poszczególne etapy Waszej przygody z profesjonalną fotografią. Od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż ślubny po plener ślubny. Rezerwacji dokonać możecie dzwoniąc do nas lub pisząc email. Dane kontaktowe znajdziecie w zakładce kontakt fotograf ślubny.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji. Znajdziecie je na podstronach Historie ślubne oraz Portfolio fotografa ślubnego. Zajrzyjcie również po garść inspiracji na nasz blog fotografa ślubnego.

Nasze usługi są również dostępne na terenie całej polski. Oznacza to, że biorąc ślub na terenie woj. mazowieckiego nie musicie się ograniczać do jego obrębu w przypadku pleneru ślubnego. Bez problemu wykonamy plener ślubny w Waszej wymarzonej lokalizacji. Góry? Morze? Dla nas taki wyjazd to żaden problem. Jeżeli połączyła Was miłość do gór jedźmy w góry! Jeżeli kochacie mazurskie jeziora wynajmiemy łódź i zrealizujemy wyjątkową sesję właśnie tam.

plener-slubny-mazowieckie-zachod-slonca

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty fotografii: Sesja narzeczeńska, Reportaż ślubny, Plener ślubny.