Pamiątki ze ślubu – które zostaną z Wami na zawsze?

Ślub – jeden dzień, kilkanaście pełnych emocji godzin, do których przygotowujecie się całe miesiące. Tak wiele spraw jest do załatwienia, o tysiące drobiazgów trzeba osobiście zadbać. Pytanie tylko, ile z tych szczegółów zapamiętacie. Co będziecie najchętniej wspominać? I które ze ślubnych inwestycji pozostaną z Wami do końca życia? Profesjonalna fotografia ślubna zapewni Wam pamiątkę na długie lata!

Gorączka ślubnych przygotowań

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcecie zorganizować ślub i wesele marzeń. To przełomowy dzień w Waszym życiu! Nowy początek wspaniałej przygody we dwoje. Dlatego szukacie pięknej lokalizacji na przyjęcie i zamawiacie pyszne dania. Zlecacie przygotowanie spektakularnego tortu i wynajmujecie elegancki samochód, którym pojedziecie do ślubu…

Całe tygodnie przeszukujecie Internet, by wybrać zespół lub DJ-a, który porwie Waszych gości do tańca. Poświęcacie mnóstwo czasu i energii, by przygotować oryginalne ślubne dekoracje i zaprojektować tematyczne zaproszenia. Rezerwujecie fotografa ślubnego, który będzie odpowiedzialny za Wasz reportaż ślubny. Każdy z tych elementów ma znaczenie. Pytanie tylko, na jak długo?

Rzeczy ważne i ważniejsze

Budżet ślubny jest zawsze sprawą indywidualną i każda para młoda może mieć odmienne priorytety. Niektórzy próbują ograniczyć pewne wydatki, które na pierwszy rzut oka wydają się niepotrzebne. I to jest w porządku. Pytanie tylko, czy w grę wchodzą właściwe motywy? Opłaca się wydać majątek na wystawny tort weselny, którego prezentacja trwa dosłownie kilka minut? Czy na przykład lepiej zainwestować dodatkowo w kamerzystę ślubnego, który przygotuje pamiątkowy film? Wybór oczywiście należy do Was.

Ponadczasowe pamiątki ślubne

Z doświadczenia wiemy, że dzień ślubu mija ekspresowo. Nawet się nie obejrzycie, a złożycie sobie przysięgę, wzniesiecie toast, zatańczycie pierwszy taniec, skosztujecie weselnego tortu i spędzicie z bliskimi całą noc na wspólnej zabawie. A następnego dnia rano z pewnością wykończeni, ale jednocześnie niesamowicie szczęśliwi, zadacie sobie pytanie: „to już naprawdę po wszystkim?!”.

I wtedy uświadomicie sobie, że czasu cofnąć się nie da. A chcielibyście przeżyć te wspaniałe chwile raz jeszcze. Tylko w zwolnionym tempie. I wiecie co? Macie taką możliwość. Do końca życia będą Wam o nich przypominać dwie ponadczasowe pamiątki: obrączki i zdjęcia ślubne w albumie. To są inwestycje, które zostaną z Wami już na zawsze.

Od siebie dodamy tylko, że…

Jeśli macie okazję (pogoda pozwala i miejsce sprzyja), poświęćcie kilka chwil na mini sesję ślubną tego samego dnia. Na zdjęciach będą widoczne Wasze prawdziwe emocje i szczęście. Ale nie tylko. To okazja dla fotografa, by uwiecznić na dodatkowych kadrach wymarzoną suknię ślubną Panny Młodej i garnitur Pana Młodego, bukiet kwiatów i butonierkę, starannie przygotowany makijaż i fryzurę. Szczegóły, w których planowanie włożyliście tyle serca.

Pamiętajcie, że w tym wszystkim chodzi o Was i Wasze przeżycia, o atmosferę miłości i radości. Reszta to tylko dodatki. Tak naprawdę liczy się to, co w sercu i w spojrzeniu. Przekonacie się o tym, oglądając za jakiś czas ślubne zdjęcia.