Fotograf ślubny w Markach. Nasze usługi kierujemy do przyszłych Par Młodych. Specjalizujemy się w reportażu ślubnym. W ofercie znajdziecie również sesję narzeczeńską, która jest świetnym dopełnieniem Waszego święta. Zapraszamy do zamawiania terminów Pary planujące ślub w Markach oraz okolicznych miejscowościach m.in. Zielonka, Kobyłka, Augustów, Nadma, Cegielnia, Radzymin, Dybów-kolonia.

sesja-narzeczenska-marki-fotograf

Sesja narzeczeńska Marki

Sesja przedmałżeńska dla par w Markach

Dla naszych klientów przygotowaliśmy różne pakiety usług fotografii ślubnej. Wśród nich jest usługa sesji narzeczeńskiej. Wiemy jak ważne jest byście swobodnie się czuli przed obiektywem w dniu ślubu. Naturalne, pełne radości zdjęcia wyjdą jeżeli wcześniej się poznamy i przepracujemy wspólnie kilka godzin. Świetnymi pomysłami na realizację sesji narzeczeńskiej są takie miejsca jak:

  • Park Miejski w Markach
  • Jezioro Czarne
  • Jezioro Konne
  • Puszcza Słupecka
  • Las Bródnowski
  • Horowe Bagno

fotograf-slubny-marki-reportaz

Fotograf ślubny Marki

Reportaż ślubny Marki

To co lubimy najbardziej! Reportaż ślubny 🙂 Dzień w którym dzieje się najwięcej! Jesteśmy z Wami od samego rana do późnych godzin nocnych. Dzięki pracy w duecie towarzyszymy w przygotowaniach Pannie Młodej oraz Panu Młodemu. Jednocześnie jedziemy z Wami do kościoła i jesteśmy przed kościołem na Was oczekując. Efektem naszej pracy jest niesamowity reportaż widziany z Waszej i Waszych gości perspektywy.

Fotograf ślubny w Markach obsługuje również okoliczne miasta i dzielnice: Struga, Pustlnik, Kolonia Makówko, Biedocin, Ząbki, Augustów, Zielonka, Nadma, Pólko.

Plener ślubny Marki

Sesja ślubna w Markach

Sesja ślubna to chwila wyłącznie dla Was. Odcinamy się od zgiełku otaczającego nas świata i wspólnie realizujemy niezapomnianą sesję zdjęciową. Wasza dwójka, biała suknia ślubna Panny Młodej, garnitur Pana Młodego i otaczająca Was przyroda będą najważniejsze w tym dniu.

Kontakt

Fotograf Marki. Napisz do nas!

info@nadwaaparaty.pl

Fotograf Piaseczno Joanna Rokicka 665-350-285
Fotograf Piaseczno Marceli Rokicki 667-022-722