Paula i Przemek „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”

PAULA I PRZEMEK – ŚLUB Z PROGRAMU „I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU”

To nie była zwykła impreza. Paula i Przemek są parą, która wzięła udział w programie TVN Style „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. To wydarzenie na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

PLENER ŚLUBNY PRZED ŚLUBEM? CZEMU NIE?

Para swoją ślubną przygodę zaczęła w przeuroczym hotelu Bella Donna, który znajduje się nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim. Piękna aranżacja zamieszkanego przez nich apartamentu pozwoliła nam na uwiecznienie na zdjęciach wielu ważnych momentów z przygotowań do ślubu. Pomimo nerwów i stresu Paula oraz Przemysław wciąż chodzili uśmiechnięci. On ubrany w twarzowy garnitur, ona w cudowną, białą suknię z gorsetem bez ramiączek. Bez wątpienia wyglądali olśniewająco. Widać było, że nie mogą doczekać się ceremonii i wesela.

Wykorzystaliśmy wolną chwilę i wyruszyliśmy podziwiać widoki. Przy Zalewie Zegrzyńskim robiliśmy kilka plenerowych ślubnych zdjęć. Drewniane molo – idealnym planem zdjęciowym.

ŚLUB W PLENERZE – W BARWACH LEGII WARSZAWA

Na terenie hotelu Bella Donna odbyło się także najważniejsze wydarzenie tego dnia – ślub cywilny. Zebrani w specjalnym namiocie goście nie mogli się doczekać, aż Para Młoda powie sobie sakramentalne TAK.

Warto zwrócić uwagę na szczególną dekorację uroczystości. Przygotował ją zespół TVN Style uwzględniając w niej pasję Nowożeńców, którą jest piłka nożna – zarówno Paula, jak
i Przemek są wielkimi fanami Legii Warszawa. Barwy piłkarskiego klubu – czerwony, biały, zielony dominowały w aranżacji dekoracji. Elementem szczególnym kończącym ceremonię zaślubin było wypuszczenie balonów właśnie w kolorach klubu. Te chwile doskonale prezentują się na zdjęciach ślubnych.

Dzięki udziale w programie Izabeli Janachowskiej „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” i wspaniale przygotowanej przez TVN Style dekoracji, uroczystość zaślubin i wesele miały niepowtarzalny charakter trafiając jednocześnie w gust Młodej Pary. Sama gospodyni programu też uczestniczyła w ślubie i doskonale bawiła się na weselu.

NIESPODZIANEK WIĘCEJ I WIĘCEJ!

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich był pierwszy taniec. I chociaż to tradycja, że Państwo Młodzi wśród całej rodziny tańczą w swoich ramionach, dużą niespodzianką okazał się wykonawca tego szczególnego utworu. Tym razem Paula i Przemek zatańczyli do, a jakże, hymnu Legii Warszawa. „Sen o Warszawie” Czesława Niemena wspaniale komponował się
z niebanalnym wystrojem sali podkreślając hobby Nowożeńców. Dzięki zaangażowaniu TVN Style utwór wzruszająco wykonał finalista programu Mam Talent! Kamil Czeszel.

IMPREZA PEŁNA SZCZĘŚCIA I RADOŚCI

Oświetlenie sali zachęcało do tańca. Parkiet wciąż był zapełniony, a Paula i Przemek nie mieli chwili oddechu. Każdy chciał zatańczyć z nowożeńcami. Mimo to, nie wyglądali na zmęczonych, a z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Po skonsumowaniu pysznego tortu przez wszystkich gości, rozpoczęły się typowe polskie oczepiny. Goście dopisali humorami i dystansem do siebie, bawiąc się do rozpuku. Paula szybko straciła swój welon na rzecz kolejnej Panny Młodej, a Przemek rzucił swoją muchę innemu szczęśliwcowi.

Cała uroczystość i wesele odbyły się w wesołej atmosferze. Wszędzie widać było radość i ogromne szczęście.

ZDJĘCIA ZE ŚLUBU

Mięliśmy przyjemność uwiecznić na zdjęciach ślubnych tę wspaniałą uroczystość. Naturalność Państwa Młodych, ich radość i przyjacielski stosunek sprawiły, że był to niezwykle przyjemna praca. Atrakcji dodawało także zaangażowanie telewizji w realizację uroczystości. Gratulujemy Młodej Parze i życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z ceremonii zaślubin i wesela. Na naszym blogu znajdą Państwo także reportaże z innych uroczystości, które z pewnością także przypadną Państwu do gustu.