Fotografia ślubna Na Dwa AparatyFotografia ślubna to nasza wielka miłość i radość, która daje satysfakcje i pozwala nam się realizować, przynosi szczęście i przyjemność dzięki której nabieramy sił i gromadzimy pozytywną energię.

Fotografując towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach w życiu, uwieczniamy emocje, śmiech, łzy, ludzi i miejsca. To właśnie do tych momentów będziecie chcieli powrócić wspomnieniem za kilka lat…

Dobry fotograf ślubny to taki, który ma swoją ulubioną dziedzinę – dającą mu najwięcej satysfakcji. My specjalizujemy się w sesjach narzeczeńskichreportażu ślubnym oraz sesjach plenerowych.

Zlecenia realizujemy głównie w województwie Mazowieckim, m.in. w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Pruszkowie, Piasecznie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Wołominie, Grodzisku Mazowieckim, Grójcu. Oczywiście pojawimy się również wszędzie, gdzie zechcecie nas zaprosić. Nowe miejsca to nowe doznania i wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu (fotograf ślubny kontakt) aby poznać szczegóły i zakres oferty.

 

 

 

 

fotograf ślubny piaseczno

Marcel

Artysta z krwi i kości – śpiewa, gra, pisze piosenki. Tata, mąż… Jako nastolatek już siedział w ciemni i wywoływał zdjęcia.
Do fotografii powrócił za sprawą swojej małżonki Asi. Od 5 lat fotografuje z Asią w duecie. Służbowo – zorganizowany perfekcjonista
Prywatnie – bez komentarza 🙂

fotograf ślubny mysiadło

Asia

W czasie wolnym najchętniej podróżuje. Uwielbia być kierowcą i Marcel raczej prowadzi tylko w podróżach służbowych. W podróżach oczywiście fotografuje potem obrabia zdjęcia. Jeśli nie jest w podróży to fotografuje a potem obrabia zdjęcia i tak na zmianę 😉 Uwielbia dobrą kawę choć dużo jej nie pije.