Martyna i Marcin – ślub i wesele

MARTYNA I MARCIN – WYJĄTKOWE WESELE, SZCZĘŚLIWY ŚLUB

Ślub i wesele to ważne chwile w życiu każdego człowieka. Martyna z Marcinem przygotowywali się starannie – Panna Młoda nie szczędziła starań, aby ten szczególny dzień wyglądał wspaniale i osobiście doglądała przygotowanie sali weselnej do imprezy.

PRZYGOTOWANIA

Przed weselem odwiedziliśmy dwie miejscowości: Międzyleś, z którego pochodzi Martyna oraz Józefin – miejsce gdzie szykował się Marcin. Towarzyszyliśmy Młodym w przygotowaniach do ślubu. Dominował w nich uśmiech, choć nieobcy był też delikatny stres. W końcu to ich najważniejszy dzień w życiu i początek nowej, wspólnej drogi. Czekające dodatki w postaci muszki, spinek do mankietów i kwiatów do butonierki, jeszcze samotna, wisząca na wieszaku biała suknia czy bukiet kwiatów z obrączkami to znaki długo wyczekiwanego ślubu.

PIĘKNY ŚLUB

Ceremonia zaślubin Martyny i Marcina odbyła się w kościele pod wezwaniem Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Św. Franciszka we Franciszkowie. Wyjątkowo piękne dekoracje doskonale wpasowały się w styl Państwa Młodych. Słowa przysięgi zabrzmiały wśród poruszonej rodziny i zaproszonych gości. Sakramentalne „tak” zabrzmiało wzruszająco w głosach pełnych szczęścia. Po ceremonii zaślubin, u progu kościoła Nowożeńcy zostali obsypani różanym confetti – to piękne tło dla szczęśliwej Pary Młodej wykorzystaliśmy do wykonania fotografii ślubnej.

WESELE

Po wejściu na salę weselną w hotelu Batory od razu dało się zauważyć rękę Panny Młodej. Martyna w większości sama wybierała dekoracje i planowała każdy szczegół. Sala wyglądała nowocześnie i zarazem bardzo gustownie.

Tradycyjna powitalna lampka szampana i pierwszy taniec pokazały, że będzie to wyjątkowe wesele. Zespół REPLAY od razu porwał całą salę do tańca. Przez cały wieczór parkiet był pełny, a Państwo Młodzi oraz goście tańczyli i śpiewali do białego rana. Każdy chciał zatańczyć z Martyną i Marcinem. Dużo śmiechu i zabawy doświadczyliśmy o północy, kiedy zaczęły się oczepiny. Rzucanie welonu i muchy to był dopiero początek. Podczas wszystkich zabaw goście bawili się znakomicie. Dawno nie widzieliśmy tak doskonale zorganizowanego wesela. Nie było tu miejsca na wpadki – była tylko radość, śmiech i wypełniająca salę miłość Nowożeńców.

Kiedy zgasły światła, a mrok wypełniło światło świec z ogromnego tortu wszyscy zebrali się, aby wspólnie życzyć Młodej Parze życzenia stu lat wspólnego życia. Ten wielki tort prawie w całości pokroiła Martyna, za co należą jej się słowa wielkiego uznania.

PAMIĄTKA ZE ŚLUBU

Gdy na dworze było już ciemno, Martyna i Marcin na chwilę opuścili swoich gości, aby w otoczeniu hotelu zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ślubne. Panna Młoda świetnie czuła się w roli dziecka skacząc na trampolinie. Gołym okiem widać, jak miłość daje im ogromny power. Nawet po kilku godzinach tańczenia ze wszystkimi gośćmi, wciąż mieli ochotę na szaleństwo i okazywanie sobie uczuć. Plenerowe zdjęcia ze ślubu to doskonała pamiątka.

Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością. Cieszymy się, że uczestniczyliśmy w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia ze ślubu Martyny i Marcina zachęcamy także do oglądania innych fotografii ślubnych.
Zobaczcie zdjęcia ślubne u Pauli i Przemka – I nie opuszczę Cię aż do ślubu