Karolina i Marcin – Ślub w mundurowym stylu

To był szczególny ślub. Karolina i Marcin – wspaniała Para Młoda w asyście mundurowych. Widowiskowo i romantycznie. Zobaczcie naszą fotorelację z tej bajkowej uroczystości.

ŚLUB W MUNDUROWYM STYLU – PRZYGOTOWANIA

Ona – naturalna i delikatna, On – wysportowany i wysoki – Para idealna. Do ślubu przygotowywali się tradycyjnie – każdy w swoim domu rodzinnym – Karolina w Korytnicy, Marcin w Łukowie.

Panna Młoda na ceremonię wybrała prostą, ale niezwykle twarzową białą suknię (Viola Piekut) i eleganckie czółenka. Całość stylizacji dopełniały podkreślająca dziewczęcy i elegancki zarazem charakter stylizacji fryzura zwieńczona delikatnym wiankiem (dzieło Salonu Michell w Węgrowie) oraz subtelny bukiet z białych kwiatów. Karolina nie zapomniała o detalach – jako fotografowie ślubni czekaliśmy na ten moment – w kadrze uchwyciliśmy ten szczególny moment zakładania ślubnej podwiązki.

Pan Młody, jak na zawodowego wojskowego przystało, przywdział galowy mundur uzupełniony stylowymi zapinkami do mankietów z wizerunkiem polskiego godła.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I ŚLUB – WZRUSZAJĄCE CHWILE

Marcin przyjechał po swoją wybrankę do Korytnicy. Tu czekali już rodzice gotowi udzielić Parze Młodej błogosławieństwa. Było wzruszenie, łzy, radość, uśmiechy, było wszystko. Po błogosławieństwie Nowożeńcy udali się do kościoła pw. Św. Wawrzyńca Męczennika w Korytnicy.

Wśród ślubnych zdjęć warto zwrócić uwagę na to przedstawiające moment przysięgi małżeńskiej i symboliczne zakładanie obrączek – skupienie widać w każdym ruchu Małżonków.

Wyjście z kościoła po ceremonii było szczególnie widowiskowe – asysta mundurowych z wojska – przyjaciół Młodej Pary tworzących szpaler szabel zapierała dech w piersiach. Romantyzmu dodawało confetti z białych serduszek rzucane na wróżbę szczęśliwego życia dla Nowożeńców przez zebranych gości.

WESELE W OBIEKTYWIE

Uroczystości weselne odbyły się w Sali Weselnej Kryształowa (link) położonej w Łochowie niedaleko Wyszkowa. Jasne i przestronne wnętrza o pięknej, stylowej dekoracji były wspaniałą oprawą dla imprezy. Państwo Młodzi przez Rodziców zostali przywitani tradycyjnie – chlebem i solą. Marcin zachował się jak na Nowożeńca przystało – swoją wybrankę przeniósł od progu do sali balowej, gdzie Państwo Młodzi wypili tradycyjny toast.

Doskonałe jedzenie, przyjacielska atmosfera oraz świetna muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Onyx (link) sprawiały, że goście weselni bawili się wyśmienicie.

W trakcie imprezy Państwo Młodzi znaleźli jeszcze czas na chwilę zdjęć ślubnych w plenerze, na których wyglądają zjawiskowo.

Dziękujemy Karolinie i Marcinowi za zaproszenie. Ten ślub był wyjątkowy – tak jak wyjątkowa była Para Młoda, którą mieliśmy przyjemność fotografować. Zapraszamy także do zobaczenia fotorelacji z innych uroczystości – także zdjęć ślubnych z Warszawy i plenerów ślubnych. Mamy nadzieję, że będą dla Was inspiracją.

Suknia ślubna – Viola Piekut
Kościół – https://www.parafiakorytnica.pl/
Sala Weselna – https://krysztalowa.eu/
Zespół Onyx – https://www.facebook.com/zespolonyxmakow/