Jeżeli planujecie ślub w Wołominie lub jego okolicach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Fotografią ślubną zajmujemy się od kilkunastu lat. Realizujemy sesje narzeczeńskie, reportaż ślubny oraz plener ślubny. Wyróżnia nas jakość, która będzie dla Was gwarancją wspaniałej pamiątki na długie lata.

Fotograf Wołomin

sesja-narzeczenska-wolomin-fotograf

Sesja narzeczeńska Wołomin

Sesje przedślubne w naszym obiektywie

Przygotowujecie się do ślubu? A może jest to dla Was jeszcze odległa perspektywa? Nie ważne! Zróbcie sobie wspaniały prezent w postaci sesji fotograficznej. Wspólnie wybierzemy się w jakieś magiczne miejsce Wołomina. Może to być park bądź las. Wiele par decyduje się również na sesję w otoczeniu architektury. Ciekawe miejsca w gminie Wołomin to m.in.:

  • Rezerwat przyrody Grabicz
  • Skansen Kultury Ludowej w Kuligowie
  • Rzekę Liwiec
  • Park w Krubkach-Górkach
  • Pałac w Chrzęsnem

Jeżeli chcecie pojechać gdzieś dalej również możemy podjąć się takiego zlecenia. Napiszcie i zaproponujcie własną lokalizację. Mogą być góry, morze… Co tylko chcecie!

plener-slubny-wolomin-fotograf

Reportaż ślubny Wołomin

Fotograf ślubny gmina Wołomin

Zapraszamy do rezerwacji terminów na śluby, wesela w Wołominie i jego okolicach. Reportaż ślubny w naszym wykonaniu to usługa na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu pasji do fotografii, doświadczenia w branży ślubnej oraz pracy w duecie efektem naszej pracy będzie niezapomniana pamiątka na długie lata.

Obsługujemy wszystkie miasta gminy Wołomin m.in.: Dąbrówka, Radzymin, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Poświętne, Tłuszcz, Jadów, Starachówka, Klembów.

Plener małżeński Wołomin

Plener ślubny Par Młodych w gminie Wołomin

Plener ślubny często łączymy razem z reportażem ślubnym. Wiele par decyduje się na jego wykonanie w dniu ślubu. Możemy go wykonać w drodze z kościoła do sali weselnej lub pomiędzy poszczególnymi etapami zabawy weselnej. Oczywiście jeżeli grafik w dniu ślubu będzie napięty możemy się umówić na plener małżeński w innym dniu i dowolnej wybranej przez Was lokalizacji.

Kontakt fotograf Wołomin

Telefon email, fotograf ślubny.

info@nadwaaparaty.pl

Fotograf Piaseczno Joanna Rokicka 665-350-285
Fotograf Piaseczno Marceli Rokicki 667-022-722